Povezane vesti

Sveštenik uništio bundeve koje su deca ukrasila za Noć veštica pa rasplakao mališane u selu: Objašnjenje zašto je to…

Sveštenik uništio bundeve koje su deca ukrasila za Noć veštica pa rasplakao mališane u selu: Objašnjenje zašto je to…

Blic 25.10.2023
Noć veštica nezaobilazna je proslava kojoj se jedni veoma raduju a drugi ipak svim silama suprotstavljaju. U grupu suprotstavljenih definitivno spada jedan sveštenik koji je izlazeći iz crkve, u besu, uništio sve bundeve koje je u blizini video za… »
Sveštenik potezom rasplakao decu, meštani sela sve objavili javno! "Postupio sam prema svojoj veri" (foto)

Sveštenik potezom rasplakao decu, meštani sela sve objavili javno! "Postupio sam prema svojoj veri" (foto)

Kurir 25.10.2023
Sveštenik iz Češke je uništio izrezbarene bundeve koje su deca pripremala za Noć veštica. Na Fejsbuk stranici sela prošle nedelje su se pojavile fotografije uništenih bundeva, ali tada niko nije znao ko je to uradio. "Naša povorka bundeva i… »
FOTO Sveštenik uništio bundeve koje su deca rezbarila za Noć veštica: "Satanistički simboli"

FOTO Sveštenik uništio bundeve koje su deca rezbarila za Noć veštica: "Satanistički simboli"

Radio 021 25.10.2023
Sveštenik Jaromir Smejkal iz sela Kurdejova u Češkoj uočio je izložbu izrezbarenih bundeva u blizini svoje crkve i uništio je. "Izlazeći iz župnog dvora u nedelju uveče ugledao sam brojne simbole satanističke svetkovine Noći veštica… »

Vesti dana »