Povezane vesti

Prvo oglašavanje pevača iz „Zvezda Granda“ koji je usmrtio pešaka: „Mislio sam da sam ubio psa“

Prvo oglašavanje pevača iz „Zvezda Granda“ koji je usmrtio pešaka: „Mislio sam da sam ubio psa“

Nova 25.10.2023
Pevač i učesnik "Zvezda Granda", koji je osumnjičen da je u Gornjem Vakufu usmrtio pešaka i pobegao s mesta nesreće, sada se prvi put oglasio ovim povodom. Mahir Petrović je navodno 31. jula, svojim „audijem“ udario pešaka, koji je potom… »
"Zvezda Granda" usmrtio pešaka, a sad se ovako sramno brani Oglasio se Mahir Petrović: "Nisam video da sam udario čoveka"

"Zvezda Granda" usmrtio pešaka, a sad se ovako sramno brani Oglasio se Mahir Petrović: "Nisam video da sam udario čoveka"

Blic 25.10.2023
Učesnik "Zvezda Granda", Mahir Petrović, koji je osumnjičen da je 31. jula u Gornjem Vakufu, "audijem" usmrtio pešaka i pobegao s mesta nesreće, neće biti pritvoren. On se trenutno brani sa slobode, a na svom Fejsbuk profilu je detaljno opisao šta… »
"Mislio sam da sam ubio psa, a ne čoveka!" Prvo sramno oglašavanje Zvezde Granda nakon što je usmrtio pešaka (foto)

"Mislio sam da sam ubio psa, a ne čoveka!" Prvo sramno oglašavanje Zvezde Granda nakon što je usmrtio pešaka (foto)

Kurir 25.10.2023
Bivši takmičar "Zvezda Granda" Mahir Petrović, koji je osumnjičen da je 31. jula 2023. osumnjičen da je u Gornjem Vakufu - Uskoplju, "audijem" usmrtio pešaka Jozu B. i pobegao s mesta nesreće, neće biti pritvoren, te će se zajedno s ocem Irfanom… »
"Mislio sam da je pas na putu, a ne čovek": Pevač usmrtio čoveka, pobegao s mesta nesreće, ovako se sad pravda!

"Mislio sam da je pas na putu, a ne čovek": Pevač usmrtio čoveka, pobegao s mesta nesreće, ovako se sad pravda!

Mondo 25.10.2023
Pevač koji je osumnjičen da je u julu meseca usmrtio pešaka otkrio šta se dešavalo kobne noći na svom Fejsbuk profilu. Pevač koji je osumnjičen da je u julu meseca usmrtio pešaka otkrio šta se dešavalo kobne noći na svom Fejsbuk profilu… »

Vesti dana »