Povezane vesti

Ilon Mask upozorio: Idemo ka trećem svetskom ratu

Ilon Mask upozorio: Idemo ka trećem svetskom ratu

Kurir 25.10.2023
Zapadne zemlje treba da prestanu da besmisleno žrtvuju živote Ukrajinaca u konfliktu sa Rusijom i da postignu mirno rešenje sa Moskvom. U suprotnom, opasnost od izbijanja trećeg svetskog rata biće sve veća i veća, ocenio je milijarder Ilon Mask… »
Mask: Čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu, pogrešna politika američkih vlasti

Mask: Čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu, pogrešna politika američkih vlasti

Radio 021 25.10.2023
Ilon Mask, šef "Tesle" i društvene mreže "Iks", smatra da čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu zbog politike koju vode američke vlasti, gurajući Rusiju i Iran u koaliciju s Kinom. "Mislim da mi, a da toga nismo svesni, idemo ka trećem svetskom… »
Ilon Mask: Čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu, pogrešna politika američkih vlasti

Ilon Mask: Čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu, pogrešna politika američkih vlasti

Danas 25.10.2023
Najbogatiji čovek na svetu Ilon Mask, šef „Tesle“ i društvene mreže „Iks“, smatra da čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu zbog politike koju vode američke vlasti, gurajući Rusiju i Iran u koaliciju s Kinom. „Mislim da mi, a da toga… »
Ilon Mask: Čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu, pogrešna politika američkih vlasti

Ilon Mask: Čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu, pogrešna politika američkih vlasti

N1 Info 25.10.2023
Najbogatiji čovek na svetu Ilon Mask, šef "Tesle" i društvene mreže "Iks", smatra da čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu zbog politike koju vode američke vlasti, gurajući Rusiju i Iran u koaliciju s Kinom. „Mislim da mi, a da toga nismo… »
"Zapad šalje ukrajinske dečake u mlin za meso": Mask: Američka politika gura svet u Treći svetski rat

"Zapad šalje ukrajinske dečake u mlin za meso": Mask: Američka politika gura svet u Treći svetski rat

Blic 25.10.2023
Najbogatiji čovek sveta Ilon Mask, šef "Tesle" i društvene mreže "Iks", smatra da čovečanstvo ide ka trećem svetskom ratu zbog politike koju vode američke vlasti, gurajući Rusiju i Iran u koaliciju sa Kinom. Tvrdeći da Zapad šalje ukrajinske… »

Vesti dana »