Povezane vesti
Đilas: Neohodno je da SNS i SPS da ne mogu da formiraju vlast, opozicija da napravi tehničku vladu
Radio sto plus 25.10.2023
“Njihova priča – da je glas za opoziiciju glas za Đilasa, nije tačna. To je glas za povratak normalnosti, stabilnu, bezbednu, mirnu Srbiju u kojoj ćemo moći da pošaljemo našu decu ne samo u školu nego i na koncert i utakmicu, a da se ne plašimo za njih”… »
Đilas: neophodno je da SNS i SPS da ne mogu da formiraju vlast, opozicija da napravi tehničku vladu
Beta 25.10.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas ocenio je danas da je neophodno da na nivou Srbije Srpska napredna stranka i Socijalistička partija Srbije ne mogu da formiraju vlast, a da cela opozicija mora da napravi tehničku vladu da bi na budućim… »
Đilas najavio vraćanje novca penzionerima: Ko je imao penziju 35 hiljada – dobiće 108 hiljada
N1 Info 25.10.2023
"Njihova priča - da je glas za opoziicju glas za Đilasa, nije tačna. To je glas za povratak normalnosti, stabilnu, bezbednu, mirnu Srbiju u kojoj ćemo moći da pošaljemo našu decu ne samo u školu nego i na koncert i utakmicu, a da se ne plašimo za njih"… »
Vesti dana »
Železnička nesreća u Španiji kod Adamuza: najmanje 39 poginulih i preko 150 povređenih
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 62 povezane
"Kako ste glasali": Protest ispred dekanata Filozofskog fakulteta u Novom Sadu
N1 Info pre 44 minutajoš 15 povezanih
Rafinerija u Pančevu ponovo kreće sa radom – prve isporuke već 27. januara
RTK pre 25 minutajoš 25 povezanih
Tramp i Evropa u klinču zbog Grenlanda: Pretnja carinama i odlučan odgovor
BBC News pre 1 satjoš 60 povezanih
Sudar kod stadiona na Bulevaru oslobođenja, patrole i radari: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu
Radio 021 pre 10 minutajoš 31 povezana



