Povezane vesti

(Video): Braca ne može samostalno da hoda, ali obožava fudbal i "Crvenu Zvezdu", kada je stigao na "Marakanu" i dobio loptu…

(Video): Braca ne može samostalno da hoda, ali obožava fudbal i "Crvenu Zvezdu", kada je stigao na "Marakanu" i dobio loptu…

Blic 25.10.2023
Njegovo ime je Braca. On sanja da jednog dana postane fudbaler. Ne može samostalno da hoda, ali se svakodnevno bori da u tome uspe. Njegov osmeh izaziva jedan klub, "Crvena Zvezda", a ekipa emisije "Srce za decu" koja se emituje sredom u 21.45 samo na… »
(Video): Glumica Jelena Gavrilović se na pomen tate rasplakala u emisiji: "Potisnula sam i dan i godinu kada je moj otac…

(Video): Glumica Jelena Gavrilović se na pomen tate rasplakala u emisiji: "Potisnula sam i dan i godinu kada je moj otac…

Blic 25.10.2023
Glumica Jelena Gavrilović je oduvek imala vezu sa roditeljima koja je bila veoma jaka, ali bilo je i bolnih momenata koji je zapravo odlazak najbližih. Na pomen oca Jelena nije mogla da zadrži suze u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović"… »
(Video) "kažem svom momku da se uvek ljubim samo sa njim": Jelena Gavrilović ističe da nije lako biti partner glumice, ali…

(Video) "kažem svom momku da se uvek ljubim samo sa njim": Jelena Gavrilović ističe da nije lako biti partner glumice, ali…

Blic 25.10.2023
Glumica Jelena Gavrilović svoj privatan život ne skriva, smatra da "glumci danas malo preteruju u toj svojoj uobrazilji", i vrlo otvoreno govori i o svojim bivšim partnerima, ali i o sadašnjem koji joj je kaže "dar sa neba". U emisiji "Na terapiji sa… »
(Video) "u skladištu sam 17 sati stajala potpuno gola": Jeleni Gavrilović je prva ljubav muzika iako je "katastrofalno…

(Video) "u skladištu sam 17 sati stajala potpuno gola": Jeleni Gavrilović je prva ljubav muzika iako je "katastrofalno…

Blic 25.10.2023
Glumica Jelena Gavrilović gošća je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje samo na Blic televizij na MTS kanalu 115, sredom u 21 sat u kojoj vrlo otvreno, bez zadrške, sa puno emocija, pa čak i suza, priča o svom… »

Vesti dana »