Povezane vesti

Maja Popović Parandiloviću: Sramota me je bilo da vas slušam, ponosna sam na SNS

Maja Popović Parandiloviću: Sramota me je bilo da vas slušam, ponosna sam na SNS

Politika 26.10.2023
Ministarka pravde Maja Popović reagovala je u Skupštini Srbije na reči koje je koristio poslanik poslaničke grupe Narodni pokret Srbije-Ekološki ustanak-Novo lice Srbije, Miloš Parandilović, tokom rasprave i pozvala ga je na akademsko držanje… »
Popović Parandiloviću: Sramota me je bilo da vas slušam, ponosna sam na SNS

Popović Parandiloviću: Sramota me je bilo da vas slušam, ponosna sam na SNS

RTV 26.10.2023
BEOGRAD - Ministarka pravde Maja Popović reagovala je u Skupštini Srbije na reči koje je koristio poslanik poslaničke grupe Narodni pokret Srbije-Ekološki ustanak-Novo lice Srbije, Miloš Parandilović, tokom rasprave i pozvala ga je na akademsko… »
Maja Popović u Skupštini odgovorila Milošu Parandiloviću: Sramota me je bilo da vas slušam, ponosna sam na SNS

Maja Popović u Skupštini odgovorila Milošu Parandiloviću: Sramota me je bilo da vas slušam, ponosna sam na SNS

Telegraf 26.10.2023
"Pa zar ne vidite da u svakoj oblasti društvenog života postoji samo napredak i rezultati su tu. Jel' vi ne vidite bolnice koje su sagrađene, puteve, jel ne primate platu koja se povećava, jel ne shvatate da su penzije više", pitala je Popović… »

Vesti dana »