Povezane vesti

Muta o smeni Ivanovića: "Takav je trenerski posao"

Muta o smeni Ivanovića: "Takav je trenerski posao"

Sportske.net 26.10.2023
Čuveno srpsko trenersko ime Miroslav Muta Nikolić je u bogatoj karijeri prošao uspone i padove, od trofeja do smena. Nikolić je iz svog isksutva prokomentarisao trenersku rokadu u Crvenoj zvezdi, gde je i sam krajm devedesetih doživeo da bude smenjen… »
Izazovi 5. kola: Večiti derbi, El Klasiko, trenerska vrteška

Izazovi 5. kola: Večiti derbi, El Klasiko, trenerska vrteška

Sport klub 26.10.2023
Pred nama je 5. kolo Evrolige i dočekujemo ga prevashodno u znaku euforije uoči večitog derbija u Beogradu, ali i pod jakim utiskom početka trenerske vrteške. Kao što je poznato, posle 4. kola i poraza od Virtusa došlo je do smene sada već bivšeg… »
„Partizan će se boriti za titulu, Zvezda bar za plej-of“

„Partizan će se boriti za titulu, Zvezda bar za plej-of“

Sport klub 26.10.2023
Kao i protekle evroligaške sezone, pored najjačih klupskih imena Starog kontinenta, učešća Partizana i Crvene zvezde, verni pratioci sajta Sportkluba biće u prilici da pročitaju ekskluzivne komentare kola Zmaga Sagadina, najpoznatijeg slovenačkog… »
„Partizanovac sam, ako je važno, ali ne mrzim crveno-bele“

„Partizanovac sam, ako je važno, ali ne mrzim crveno-bele“

Sport klub 26.10.2023
Većina trenerskog esnafa, aktivnog ili u zasluženoj penziji, koja jezički pripada ovom području, više ili manje burno, reagovala je na smenu Duška Ivanovića, crnogorskog stručnjaka, koji je na klupi Crvene zvezde proveo 11 meseci. Potres se desio… »

Vesti dana »