Povezane vesti

Brnabić u Briselu, sastala se sa potpredsednicom Evropske komisije

Brnabić u Briselu, sastala se sa potpredsednicom Evropske komisije

Blic 26.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić sastala se danas sa potpredsednicom Evropske komisije i komesarkom Evropske unije za vrednosti i transparentnost Verom Jurovom. Kako je navela na svom Instagram nalogu, komesarku je izvestila "o radu na medijskim zakonima… »
Brnabićeva u Briselu o situaciji na KiM i evropskoj perspektivi Srbije

Brnabićeva u Briselu o situaciji na KiM i evropskoj perspektivi Srbije

RTS 26.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da je tokom brifinga u organizaciji Centra za evropske politike informisala sve o poslednjim dešavanjima na Kosovu i Metohiji, kao i o sveukupnoj bezbednosnoj situaciji u poslednje dve godine. Ana Brnabić je na… »
Ana Brnabić u Briselu: Prepoznate su reforme Srbije

Ana Brnabić u Briselu: Prepoznate su reforme Srbije

Danas 26.10.2023
Srbija je u mnogim aspektima već sada jednako spremna kao svojevremeno zemlje članice Evropske unije (EU), koje su primljene tokom poslednjeg proširenja, poručila je danas premijerka Srbije Ana Brnabić u Briselu, gde je održala brifing u Centru za… »
Brnabićeva u Briselu govorila o situaciji na KiM i evropskoj perspektivi Srbije

Brnabićeva u Briselu govorila o situaciji na KiM i evropskoj perspektivi Srbije

Politika 26.10.2023
BRISEL – Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je dans da je tokom brifinga u organizaciji Centra za evropske politike informisala sve o poslednjim dešavanjima na Kosovu i Metohiji, kao i o sveukupnoj bezbednosnoj situaciji u poslednje dve godine… »
Brnabić: Srbija u mnogim aspektima već sada spremna za EU

Brnabić: Srbija u mnogim aspektima već sada spremna za EU

Radio 021 26.10.2023
Srbija je u mnogim aspektima već sada jednako spremna kao svojevremeno zemlje članice EU, koje su primljene tokom poslednjeg proširenja, poručila je premijerka Srbije Ana Brnabić u Briselu. Brnabić je u Briselu održala brifing u Centru za evropske… »
Brnabić: Srbija već sada spremna za EU u mnogim aspektima

Brnabić: Srbija već sada spremna za EU u mnogim aspektima

N1 Info 26.10.2023
Srbija je u mnogim aspektima već sada jednako spremna kao svojevremeno zemlje članice Evropske unije (EU), koje su primljene tokom poslednjeg proširenja, poručila je premijerka Srbije Ana Brnabić u Briselu, gde je održala brifing u Centru za… »
Ana Brnabić održala brifing u Briselu: "Srbija već sada jednako spremna kao svojevremeno zemlje članice EU"

Ana Brnabić održala brifing u Briselu: "Srbija već sada jednako spremna kao svojevremeno zemlje članice EU"

Telegraf 26.10.2023
- Informisala sam brojne članove civilnog društva i nevladinih organizacija u Briselu o evropskom putu Srbije i aktuelnim reformama. Takođe sam detaljno informisala sve o poslednjim dešavanjima na Kosovu u Metohiji - navela je premijerka. Premijerka… »
Brnabić na brifingu u Briselu govorila o situaciji na Kosovu i Metohiji i evropskoj perspektivi Srbije

Brnabić na brifingu u Briselu govorila o situaciji na Kosovu i Metohiji i evropskoj perspektivi Srbije

RTV 26.10.2023
BRISEL - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je tokom brifinga u organizaciji Centra za evropske politike (European Policy Centre) informisala sve o poslednjim dešavanjima na Kosovu i Metohiji, kao i o sveukupnoj bezbednosnoj situaciji u… »
Radni dan premijerke Brnabić u Briselu: Govorila sam o evropskom putu Srbije i sve informisala o poslednjim dešavanjima na…

Radni dan premijerke Brnabić u Briselu: Govorila sam o evropskom putu Srbije i sve informisala o poslednjim dešavanjima na…

Kurir 26.10.2023
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić učestvovala je danas na briftingu u organizaciji "Centra za evropsku politiku" u Birselu. "Radni dan započela sam u Briselu, gde sam održala brifing u #EuropeanPolicyCentre na temu članstva u Evropskoj… »
Brnabić u Briselu govorila o situaciji na KiM i evropskoj perspektivi Srbije

Brnabić u Briselu govorila o situaciji na KiM i evropskoj perspektivi Srbije

Euronews 26.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je dans da je tokom brifinga u organizaciji Centra za evropske politike (European Policy Centre) informisala sve o poslednjim dešavanjima na Kosovu i Metohiji, kao i o sveukupnoj bezbednosnoj situaciji u poslednje… »

Vesti dana »