Povezane vesti

Igor Jurić objasnio kako će funkcionisati sistem "Pronađi me" Od informacije o nestanku mediji su u obavezi da prekidaju…

Igor Jurić objasnio kako će funkcionisati sistem "Pronađi me" Od informacije o nestanku mediji su u obavezi da prekidaju…

Kurir 26.10.2023
U Srbiji je, po uzoru na Amber alert, počeo sa radom sistem za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka deteta "Pronađi me". Ovaj sistem funkcionisaće tako što će nakon prijave policiji prioritet biti pronalaženje nestalog deteta u… »
Srbija prva zemlja u regionu sa sistemom za obaveštavanje o nestanku deteta

Srbija prva zemlja u regionu sa sistemom za obaveštavanje o nestanku deteta

RTV 26.10.2023
BEOGRAD - Povodom puštanja u rad sistema "Pronađi me", za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletne osobe, direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić, izjavio je danas da je Srbija prva zemlja u regionu koja ima takav… »
Evo kako će izgledati poruka koju će te dobiti prilikom nestanka deteta! Stručnjaci: Sistem se neće paliti u svim…

Evo kako će izgledati poruka koju će te dobiti prilikom nestanka deteta! Stručnjaci: Sistem se neće paliti u svim…

Kurir 26.10.2023
Građani Srbije juče su na svoje mobilne telefone dobili prvu SMS poruku od sistema "Pronađi me" koji je juče i počeo s radom. Reč je o sistemu za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletnog lica. Takve poruke će ubuduće stizati… »

Vesti dana »