Povezane vesti

Micić: Nadam se da ću igrati u Parizu, reprezentacija ima veliki potencijal

Micić: Nadam se da ću igrati u Parizu, reprezentacija ima veliki potencijal

Politika 26.10.2023
Košarkaš NBA tima Oklahome Vasilije Micić nada se da će igrati za reprezentaciju Srbije u Parizu sledeće godine na Olimpijskim igrama. „Ovo je nešto što sam znao i pre dolaska ovde (u Oklahimu), da ću počinjati sa klupe. To je meni u redu, jer… »
Srpski NBA as prgovorio o učešću na OI u Parizu

Srpski NBA as prgovorio o učešću na OI u Parizu

Sportski žurnal 26.10.2023
„Nadam se da ću igrati, reprezentacija ima veliki potencijal”. Košarkaš NBA tima Oklahome Vasilije Micić nada se da će igrati za reprezentaciju Srbije u Parizu sledeće godine na Olimpijskim igrama. - Ovo je nešto što sam znao i pre dolaska… »
Micić želi sa Srbijom u Pariz

Micić želi sa Srbijom u Pariz

Sport klub 26.10.2023
Košarkaš Oklahome Siti Tandera Vasilije Micić letos nije bio deo reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili, ali u planu mu je da obuče dres Orlova na Olimpijskim igrama u Parizu. Doskorašnji igrač Efesa nije dobio šansu da zaigra u prvom… »
Kakve vesti za pešića: Posle Jokića još jedna NBA zvezda potvrdila da će igrati za Srbiju na Olimpijskim igrama

Kakve vesti za pešića: Posle Jokića još jedna NBA zvezda potvrdila da će igrati za Srbiju na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 26.10.2023
Srpski košarkaš Vasilije Micić govorio je o narednim Olimpijskim igrama na kojima će igrati i Srbija. FOTO: FIBA.Basketball Micić je od ove sezone član ekipe Oklahome Siti tandera, gde je u prvoj utakmici u novoj sezoni NBA lige presedeo na klupi… »
Micić na Olimpijskim igrama? Plej se oglasio

Micić na Olimpijskim igrama? Plej se oglasio

Sportske.net 26.10.2023
Plejmejker Oklahoma siti Tandera Vasa Micić još uvek nije upisao zvanični debi u NBA ligi, pošto je presedeo otvaranje sezone u Čikago protiv Bulsa. Dvostruki prvak Evrolige je otišao "preko bare" kao možda najbolji plejmejker Evrope, ali je sa NBA… »

Vesti dana »