Povezane vesti

Prvi potez Fica nakon što je preuzeo vlast ide na ruku Putinu: Slovačka donela odluku vezanu za rat u Ukrajini

Prvi potez Fica nakon što je preuzeo vlast ide na ruku Putinu: Slovačka donela odluku vezanu za rat u Ukrajini

Blic 26.10.2023
Slovačka neće više slati vojnu pomoć Ukrajini, izjavio je slovački premijer Robert Fico. On je na sastanku sa slovačkim poslanicima u Bratislavi rekao da će zvanična politika njegovog kabineta biti da Slovačka podržava humanitarnu i civilnu… »
Dan posle stupanja na vlast Fico najavio: Slovačka prekida isporuke oružja Ukrajini

Dan posle stupanja na vlast Fico najavio: Slovačka prekida isporuke oružja Ukrajini

Insajder 26.10.2023
Novi slovački premijer Robert Fico objavio je u četvrtak da prekida isporuke oružja Ukrajini i ograničava slovačku podršku susednoj zemlji "na humanitarnu i civilnu pomoć". "Mi smatramo pomoć Ukrajini samo kao humanitarnu i civilnu pomoć, nećemo… »
Slovačka najavila prekid isporuka oružja Ukrajini

Slovačka najavila prekid isporuka oružja Ukrajini

Politika 26.10.2023
BRATISLAVA – Novi slovački premijer Robert Fico objavio je danas da prekida isporuke oružja ukrajini i ograničava slovačku podršku susednoj zemlji „na humanitarnu i civilnu pomoć”. „Mi smatramo pomoć Ukrajini samo kao humanitarnu i civilnu… »
Slovačka najavila prekid isporuka oružja Ukrajini

Slovačka najavila prekid isporuka oružja Ukrajini

N1 Info 26.10.2023
Novi slovački premijer Robert Fico objavio je da prekida isporuke oružja ukrajini i ograničava slovačku podršku susednoj zemlji "na humanitarnu i civilnu pomoć". „Mi smatramo pomoć Ukrajini samo kao humanitarnu i civilnu pomoć, nećemo… »
Jedna članica EU prekida isporuku oružja Ukrajini: O čemu se radi?

Jedna članica EU prekida isporuku oružja Ukrajini: O čemu se radi?

Danas 26.10.2023
Novi slovački premijer Robert Fico objavio je danas da prekida isporuke oružja ukrajini i ograničava slovačku podršku susednoj zemlji „na humanitarnu i civilnu pomoć“. „Mi smatramo pomoć Ukrajini samo kao humanitarnu i civilnu pomoć, nećemo… »
Slovačka najavila prekid isporuka oružja Ukrajini

Slovačka najavila prekid isporuka oružja Ukrajini

Novi magazin 26.10.2023
Novi slovački premijer Robert Fico objavio je danas da prekida isporuke oružja ukrajini i ograničava slovačku podršku susednoj zemlji "na humanitarnu i civilnu pomoć". "Mi smatramo pomoć Ukrajini samo kao humanitarnu i civilnu pomoć, nećemo… »
"Za Ukrajinu nema više nijednog metka" Novi premijer Slovačke održao reč

"Za Ukrajinu nema više nijednog metka" Novi premijer Slovačke održao reč

Alo 26.10.2023
Podržavamo humanitarnu i civilnu pomoć Ukrajini - to će biti zvanična politika moje vlade, poručio Robert Fico. Slovačka neće pružiti vojnu pomoć Ukrajini, izjavio je novi premijer te zemlje Robert Fico. "Podržavamo humanitarnu i civilnu pomoć… »
Ovo se Kijevu neće svideti: Nova slovačka vlada donela odluku o Ukrajini

Ovo se Kijevu neće svideti: Nova slovačka vlada donela odluku o Ukrajini

Pravda 26.10.2023
Slovački premijer Robert Fico rekao je da ta zemlja neće pružiti vojnu pomoć Ukrajini, prenosi RIA Novosti. „Podržavamo humanitarnu i civilnu pomoć Ukrajini – to će biti zvanična politika moje vlade. Nećemo isporučivati Ukrajini nikakvo… »

Vesti dana »