Povezane vesti
Priprema lokacije za gradnju „Deltalenda”
Politika 26.10.2023
Reč je o objektu mešovite namene koji će kompanija Miroslava Miškovića graditi na parcelama nekadašnjih fabrika između Bulevara despota Stefana i Poenkareove ulice. Brda opeke i šuta, bageri i majstori ispunili su deo nekadašnjeg i jednog od najstarijih… »
MONDO saznaje! Počelo rušenje zgrada u centru Beograda: Posle dva požara niče veliki kompleks, evo i kako će izgledati
Mondo 26.10.2023
Počelo je rušenje napuštenih objekata u Bulevaru despota Stefana, a povodom svega, za MONDO, oglasila se i kompanija "Delta Real Estate". Počelo je rušenje napuštenih objekata u Bulevaru despota Stefana, a povodom svega, za MONDO, oglasila se i kompanija… »
Počelo rušenje kompleksa u Despota Stefana, na mestu gde su bile firme Sutjeska, ICN Galenika i Beogradski pamučni kombinat
Danas 26.10.2023
U Bulevaru despota Stefana počelo je rušenje kompleksa koji se prostire na 60.000 kvadratnih metara, gde su se nalazile zgrade nekadašnje firme za proizvodnju medicinskih uređaja Sutjeska, ICN Galenika i Beogradskog pamučnog kombinata. Na licu mesta… »
Vesti dana »

Eskalacija sukoba između Tajlanda i Kambodže sa značajnim civilnim žrtvama i vazdušnim napadima
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 31 povezana

Toplotni talas u Srbiji do subote sa rekordnim temperaturama, povećan rizik od požara, zatim osveženje i nepogode
Naslovi.ai pre 44 minutajoš 52 povezane

Kapiten Jakšić posle debakla Srbije u meču za treće mesto: To nismo mi, dva meseca smo bacili u vodu
Danas pre 4 minutajoš 32 povezane

Vlada Srbije traži produženje dozvole za rad NIS-u kod američkih vlasti
Naslovi.ai pre 1 satjoš 23 povezane

Pregovori Ukrajine i Rusije u Istanbulu i eskalacija sukoba na frontu
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 24 povezane