Povezane vesti

Nestala majka četvoro dece u Nišu! Napustila kuću pre dva dana i više se Nije vratila: Ostavila telefon, novac i dokumenta

Nestala majka četvoro dece u Nišu! Napustila kuću pre dva dana i više se Nije vratila: Ostavila telefon, novac i dokumenta

Kurir 26.10.2023
Niškoj policiji prijavljen je nestanak žene iz Niša, majke četvoro dece, a njena majka i prijatelji objavili su na Fejbuku fotografiju sa apelom da se objava podeli na društvenim mrežama. - Molim građane Niša da dele objavu, pre dva dana joj se… »
Nestala žena iz Niša, otišla iz kuće bez traga! Majka očajna: "Muž je nasilan, trpi zbog dece, držao je pod ključem"

Nestala žena iz Niša, otišla iz kuće bez traga! Majka očajna: "Muž je nasilan, trpi zbog dece, držao je pod ključem"

Mondo 26.10.2023
Žena iz Niša, izašla je iz kuće u kojoj živi sa mužem i četvoro dece, a nakon toga joj se gubi svaki trag. Žena iz Niša, izašla je iz kuće u kojoj živi sa mužem i četvoro dece, a nakon toga joj se gubi svaki trag. Majka četvoro dece iz… »
Oglasila se majka nestale žene iz niša Otkrila detalje iz njenog života: "Tu treba tražiti razloge nestanka"

Oglasila se majka nestale žene iz niša Otkrila detalje iz njenog života: "Tu treba tražiti razloge nestanka"

Kurir 26.10.2023
Žena (38) iz niškog naselja „Branko Bjegović“ nestala je noći između utorka i srede, 24. i 25. oktobra i njena majka Marina Berović apeluje na sve građane da pomognu da bude pronađena. - Moja ćerka je izašla iz kuće u kojoj živi sa mužem… »
Nestala nišlijka Sanela (38) Majka jeca, plače i moli za pomoć: Moja ćerka je godinama bila izložena porodičnom nasilju

Nestala nišlijka Sanela (38) Majka jeca, plače i moli za pomoć: Moja ćerka je godinama bila izložena porodičnom nasilju

Dnevnik 26.10.2023
Sanela Berović (38) iz niškog naselja „Branko Bjegović“ nestala je noći između utorka i srede, 24. i 25. oktobra i njena majka Marina Berović apeluje na sve građane da pomognu da Sanela bude pronađena. - Moja ćerka je izašla iz kuće u kojoj… »
Nestala Nišlijka Sanela (38), majka četvoro dece

Nestala Nišlijka Sanela (38), majka četvoro dece

Nova 26.10.2023
Sanela Berović (38) iz niškog naselja „Branko Bjegović“ nestala je noći između utorka i srede, 24. i 25. oktobra i njena majka Marina Berović apeluje na sve građane da pomognu da Sanela bude pronađena. Sanela Berović (38) iz niškog naselja… »
Nestala Sanela Berović iz Niša

Nestala Sanela Berović iz Niša

Jugmedia 26.10.2023
Sanela Berović (38) iz niškog naselja „Branko Bjegović“ nestala je noći između utorka i srede, 24. i 25. oktobra i njena majka Marina Berović apeluje na sve građane da pomognu da Sanela bude pronađena. Sanelina majka je rekla novinarama da je… »
Nestala majka četvoro dece u Nišu! Izašla iz kuće bez telefona, dokumenata i novca pre dva dana i od tada joj se gubi svaki…

Nestala majka četvoro dece u Nišu! Izašla iz kuće bez telefona, dokumenata i novca pre dva dana i od tada joj se gubi svaki…

Blic 26.10.2023
Niškoj policiji prijavljen je nestanak Sanele Berović iz Niša, majke četvoro dece, a njena majka i prijatelji objavili su na Fejbuku fotografiju sa apelom da se objava podeli na društvenim mrežama. - Molim građane Niša da dele objavu, nestala… »
Nestala Nišlijka (38), majka četvoro dece

Nestala Nišlijka (38), majka četvoro dece

Niške vesti 26.10.2023
„Moja ćerka je izašla iz kuće u kojoj živi sa mužem i četovoro dece, a da sa sobom ništa nije ponela, ni mobilni telefon, ni ličnu kartu, ništa, baš ništa. Ne znamo gde je, nije se javila ni meni niti nekom od rođaka ili prijatelja. Užasno… »
Nestala Sanela (38) iz Niša: Majka jeca i plače, ove suprugove reči joj ulivaju sumnju

Nestala Sanela (38) iz Niša: Majka jeca i plače, ove suprugove reči joj ulivaju sumnju

Telegraf 26.10.2023
Ona je zamolila sve koji su negde videli Sanelu ili znaju nešto o njenom nestanku da joj jave na telefon 064 1463459. Sanela Berović (38) iz niškog naselja „Branko Bjegović“ nestala je noći između utorka i srede, 24. i 25. oktobra i njena majka… »

Vesti dana »