Povezane vesti

"Pokazuje mi da bagerom blokiram put, uskače u kombi i izvlači dete" Ispovest Duška čiji je potez u Nemačkoj spasio 2…

"Pokazuje mi da bagerom blokiram put, uskače u kombi i izvlači dete" Ispovest Duška čiji je potez u Nemačkoj spasio 2…

Kurir 26.10.2023
Banjalučanin Duško Vukobrat i njegov radni kolega iz Turske spasili su u sredu ujutro dvoje dece od otmice u nemačkom gradiću Boblingenu. Vukobrat, koji je po struci bagerista i radi na gradilištu kaže da nije ni slutio šta će se tog dana dogoditi… »
"Uskače u kombi i izvlači dete" Banjalučanin spasao decu od manijaka u Nemačkoj, priznao da bi ih silovao i ubio (video)

"Uskače u kombi i izvlači dete" Banjalučanin spasao decu od manijaka u Nemačkoj, priznao da bi ih silovao i ubio (video)

Mondo 26.10.2023
Duško Vukobrat i njegov kolega iz Turske su u nemačkom gradu Boblingenu spasili dvoje dece od otmice. Duško Vukobrat i njegov kolega iz Turske su u nemačkom gradu Boblingenu spasili dvoje dece od otmice. Banjalučanin Duško Vukobrat i njegov radni… »
"Imao je nož i drogu, hteo je da ih siluje i baci u reku": Ispovest hrabrog Banjalučanina koji je u Nemačkoj spasao decu od…

"Imao je nož i drogu, hteo je da ih siluje i baci u reku": Ispovest hrabrog Banjalučanina koji je u Nemačkoj spasao decu od…

Blic 26.10.2023
Banjalučanin Duško Vukobrat i njegov radni kolega iz Turske spasli su u sredu ujutro dvoje dece od otmice u nemačkom gradiću Boblingenu. Vukobrat koji je po struci bagerista i radi na gradilištu, kaže za Glas Srpske da nije ni slutio šta će se tog… »
"Priznao da je hteo da ih siluje i da bi ih bacio u jednu rečicu": Heroj Duško o hvatanju otmičara dvoje dece

"Priznao da je hteo da ih siluje i da bi ih bacio u jednu rečicu": Heroj Duško o hvatanju otmičara dvoje dece

Telegraf 26.10.2023
"U tim trenucima čovek dobije i neku posebnu snagu, a zagrljaj roditelja upućen deci, a onda i nama ostaće mi uspomena dok sam živ" Banjalučanin Duško Vukobrat i njegov radni kolega iz Turske spasili su u sredu ujutro dvoje dece od otmice u… »

Vesti dana »