Povezane vesti

Poznati političar priznao da je uhapšen zbog optužbe za silovanje! Oglasio se na mrežama, skandal trese Britaniju

Poznati političar priznao da je uhapšen zbog optužbe za silovanje! Oglasio se na mrežama, skandal trese Britaniju

Mondo 26.10.2023
Poslanik konzervativne partije u Velikoj Britaniji Krispin Blant je priznao da je uhapšen zbog sumnje za silovanje i posedovanje nedozvoljenih supstanci. Poslanik konzervativne partije u Velikoj Britaniji Krispin Blant je priznao da je uhapšen zbog… »
Uhapšen poslanik britanskih konzervativaca, osumnjičen za silovanje i posedovanje droge

Uhapšen poslanik britanskih konzervativaca, osumnjičen za silovanje i posedovanje droge

Euronews 26.10.2023
Poslanik britanske konzervativne partije Krispin Blant potvrdio je da je uhapšen zbog sumnje za silovanje i posedovanje droge. Blant, bivši ministar pravde i bivši predsednik parlamentarnog odbora za spoljne poslove, naveo je u saopštenju da je uveren… »
"Potvrđujem da sam taj poslanik bio ja": Oglasio se uhapšeni britanski političar koji je optužen za silovanje

"Potvrđujem da sam taj poslanik bio ja": Oglasio se uhapšeni britanski političar koji je optužen za silovanje

Blic 26.10.2023
Poslanik konzervativaca Krispin Blant rekao je da je uhapšen zbog sumnje za silovanje i posedovanje nedozvoljenih supstanci. - Prijavljeno je da je jedan poslanik uhapšen juče u vezi sa navodom o silovanju - napisao je poslanik na svom profilu na… »
Oglasio se privedeni britanski političar koji je optužen za silovanje: Hapšenje je bilo nepotrebno jer sam spreman da…

Oglasio se privedeni britanski političar koji je optužen za silovanje: Hapšenje je bilo nepotrebno jer sam spreman da…

Kurir 26.10.2023
Poslanik konzervativaca Krispin Blant rekao je da je uhapšen zbog sumnje za silovanje i posedovanje nedozvoljenih supstanci. - Prijavljeno je da je jedan poslanik uhapšen juče u vezi sa navodom o silovanju - napisao je poslanik na svom profilu na… »
"Ja sam taj": Oglasio se britanski političar koji je optužen za silovanje

"Ja sam taj": Oglasio se britanski političar koji je optužen za silovanje

Telegraf 26.10.2023
Torijevci su odbili da komentarišu hapšenje. Poslanik konzervativaca Krispin Blant rekao je da je uhapšen zbog sumnje za silovanje i posedovanje nedozvoljenih supstanci, javlja "Sky News". U izjavi koju je objavio na platformi X, nekada znanoj kao… »

Vesti dana »