Povezane vesti

"Bila sam trudna, a on je bio grub" Jelena Đoković konačno progovorila o čuvenoj svađi u lajvu s Noletom! Evo zašto je…

"Bila sam trudna, a on je bio grub" Jelena Đoković konačno progovorila o čuvenoj svađi u lajvu s Noletom! Evo zašto je…

Kurir 27.10.2023
"Kad mi ljudi kažu da smo savršeni, odmah odgovorim da nismo", rečenica je kojom je Jelena Đoković počela da opisuje odnos sa suprugom Novakom Đokovićem. Gostujući u emisiji "Kec na jedanaest" na K1 televiziji, direktorka fondacije "Novak… »
"Ti nisi moja mama, izađi" - to me je strašno zabolelo! Jelena Đoković nikad iskrenija: Moja deca će imati traume

"Ti nisi moja mama, izađi" - to me je strašno zabolelo! Jelena Đoković nikad iskrenija: Moja deca će imati traume

Kurir 27.10.2023
"Neki ljudi koji mene posmatraju kroz prizmu samo kao Novakovu suprugu mogu da dožive kao neku vrstu pametovanja sve ono što ja pričam, a ja samo želim da sa ljudima delim svoja iskustva", reči su Jelene Đoković, direktorke fondacije "Novak… »
Bila sam trudna, a Novak je bio grub! Jelena Đoković progovorila o svađi sa Noletom

Bila sam trudna, a Novak je bio grub! Jelena Đoković progovorila o svađi sa Noletom

Mondo 27.10.2023
Jelena Đoković nikad iskrenija o odnosu sa suprugom Novakom Đokovićem. Jelena Đoković nikad iskrenija o odnosu sa suprugom Novakom Đokovićem. "Kad mi ljudi kažu da smo savršeni, odmah odgovorim da nismo", rečenica je kojom je Jelena Đoković… »

Vesti dana »