Povezane vesti
O smrti leskovačke novinarke: Kada je rekla da je narod gladan nismo znali da govori o sebi
Jugmedia 27.10.2023
Rekla je: „Narod nije siromašan, narod je gladan. Nismo znali da je govorila o sebi. Krila je to od svih nas”. Ovaj opsi preminule novinarke Marine Marine Vranić (60) iz Leskovca stoji u današnjem saopštrnju Udruženja građana „Svi za jednog, jedan za sve… »
Uspešna novinarka Marina iz Leskovca umrla kao socijalni slučaj: Živela bez struje, da li je moralo ovako?
Telegraf 27.10.2023
Nakon privatizacije Radio Leskovca, supretalentovana Marina Vranić je ostala bez posla, pa je, da bi se prehranila, radila teške sezonske poljoprivredne poslove. Na leskovačkom starom groblju "Špitalj" koji minut iza 13 sati danas, u prisustvu velkikog… »
„Rekla je: Narod nije siromašan. Narod je gladan! – Nismo znali da je govorila o sebi“
Rešetka 27.10.2023
Povodom smrti Marine Vranić članice Udruženja i koordinatora tima za medije Udruženja „Svi za jednog, jedan za sve – dr Aleksandar Rangelov“ saopštenjem za javnost oglasilo se ovo udruženje, koje prenosimo u celosti. Marina Vranić je bila cenjena… »
Vesti dana »
Uhapšen Zrenjaninac zbog proizvodnje droge: U svemu mu pomagala majka
Telegraf pre 7 minutajoš 65 povezanih
Protest zbog incidenta kod Pravnog fakulteta u Beogradu, povređeni penzioner stabilno
Južne vesti pre 12 minutajoš 23 povezane
Bogoljub Karić o kupovini NIS-a za BBC: 'Želimo da sačuvamo naša dobra'
BBC News pre 2 satajoš 38 povezanih
Bobičasto voće s hepatitisom A: Nemačka izdala novo upozorenje za namirnice iz Srbije
Vreme pre 4 satijoš 26 povezanih
Na set izbornih zakona podneto oko 160 amandmana, nastavak skupštinske rasprave u utorak
RTV pre 32 minutajoš 32 povezane



