Povezane vesti
Milatović pružio ruku Srbiji
Vesti online 27.10.2023
Crnogorski predsednik Jakov Milatović izjavio je danas da je Srbija najveći ekonomski partner Crne Gore a i turistički najvažnije tržište, pa je logično da dve zemlje treba da imaju najbolje odnose. Na pitanje brinu li ga izjave zapadnih… »
Logično je da Crna Gora i Srbija imaju najbolje odnose
Politika 27.10.2023
Crnogorski predsednik Jakov Milatović izjavio je danas da je Srbija najveći ekonomski partner Crne Gore a i turistički najvažnije tržište, pa je logično da dve zemlje treba da imaju najbolje odnose. Na pitanje brinu li ga izjave zapadnih… »
Milatović: Logično je da Crna Gora i Srbija imaju najbolje odnose
Telegraf 27.10.2023
Milatović je ponovio da Crna Gora podržava dijalog Beograda i Prištine pod pokroviteljstvom EU. Crnogorski predsednik Jakov Milatović izjavio je danas da je Srbija najveći ekonomski partner Crne Gore a i turistički najvažnije tržište, pa je… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana