Povezane vesti

VIDEO Đoković ostao zarobljen na aerodromu, morao da se izvinjava posebnom porukom

VIDEO Đoković ostao zarobljen na aerodromu, morao da se izvinjava posebnom porukom

Nova 28.10.2023
Neobična scena. Novak Đoković od ponedeljka učestvuje na mastersu u Parizu, a u prestonicu Francuske je trebalo da stigne u petak u toku dana. Međutim, nije sve ispalao kako je zamišljao najbolji teniser sveta. On je po dolasku u Pariz trebalo da… »
"Malo me je i sramota zbog toga" Đoković se izvinio Francuzima pred masters u Parizu (video)

"Malo me je i sramota zbog toga" Đoković se izvinio Francuzima pred masters u Parizu (video)

Večernje novosti 28.10.2023
NOVAK Đoković od ponedeljka nastupa na mastersu u Parizu, trebalo je da već bude u prestonici Francuske, ali zbog neočekivanih problema sa letom, ostao je u Beogradu. FOTO: Printskrin/Iks/Travel__Sports Protivnike je svetski broj jedan dobio u petak… »
Novak Đoković ostao zarobljen na aerodromu! Francuzi čekali, on poslao poruku: "Žao mi je..."

Novak Đoković ostao zarobljen na aerodromu! Francuzi čekali, on poslao poruku: "Žao mi je..."

Mondo 28.10.2023
Problem za srpskog tenisera pred učešće na turnir u Parizu, jer nije odleteo u Francusku po planu. Problem za srpskog tenisera pred učešće na turnir u Parizu, jer nije odleteo u Francusku po planu. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković… »
Novak zakasnio u Pariz, pa morao javno da se izvini!

Novak zakasnio u Pariz, pa morao javno da se izvini!

Sportske.net 28.10.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković morao je da promeni plan odlaska u Pariz, gde će nastupiti na tamošnjem mastersu. On je već trebalo da bude u glavnom gradu Francuske gde je u petak imao zakazano učešće u jednoj televizijskoj emisiji, ali je… »

Vesti dana »