Povezane vesti

Bivši igrač Junajteda: Uzimao sam 12 tableta dnevno

Bivši igrač Junajteda: Uzimao sam 12 tableta dnevno

Sport klub 28.10.2023
Nekadašnji igrač Mančester junajteda Daron Gibson ispričao je kako je posle završetka karijere bio zavisnik o tabletama za spavanje. „U tom trenutku nisam ni radio. Gledam fotografije iz tog vremena i vidim kako sam loše izgledao. Uzimao sam 12 do… »
„Uzimao sam 12 tableta dnevno, da sam nastavio umro bih“: Fudbaler otkrio najteže trenutke svog života

„Uzimao sam 12 tableta dnevno, da sam nastavio umro bih“: Fudbaler otkrio najteže trenutke svog života

Nova 28.10.2023
Nije mu bilo lako. Nekadašnji igrač Mančester junajteda Deron Gibson (36) ispričao je kako je po završetku karijere imao ozbiljan problem. On je postao zavisnik od tableta za spavanje. „Tada nisam ni radio. Gledam fotografije iz tog vremena i vidim… »
"Da sam tako nastavio, umro bih!" Igrao sa Vidićem u Mančesteru, pa postao zavisnik!

"Da sam tako nastavio, umro bih!" Igrao sa Vidićem u Mančesteru, pa postao zavisnik!

Mondo 28.10.2023
Daron Gibson odlučio da je podeli tajnu koju je dugi niz godina krio od javnosti. Daron Gibson odlučio da je podeli tajnu koju je dugi niz godina krio od javnosti. Bivši fudbaler Mančester junajteda, Daron Gibson, nedavno je odlučio da podeli svoju… »

Vesti dana »