Povezane vesti

"Ne dozvoljavam šljamu da Mi se približi": Velika ispovest Lepe Brene, progovorila o svadbi, porodici i detinjstvu

"Ne dozvoljavam šljamu da Mi se približi": Velika ispovest Lepe Brene, progovorila o svadbi, porodici i detinjstvu

Blic 28.10.2023
Nije bilo lako Lepoj Breni da u par rečenica sažme svoju karijeru jer bi odgovor mogao da traje danima, još da između ostalog uporedi vreme tada i sada za postizanje uspeha, sve se zakomplikuje. - Mi smo otvorili produkciju ‘98 godine i upoznala sam… »
„Ne dozvoljavam šljamu da me dira“: Velika ispovest Lepe Brene, progovorila o svadbi, porodici, detinjstvu

„Ne dozvoljavam šljamu da me dira“: Velika ispovest Lepe Brene, progovorila o svadbi, porodici, detinjstvu

Nova 28.10.2023
Nije bilo lako Lepoj Breni da u par rečenica sažme svoju karijeru jer bi odgovor mogao da traje danima, još da između ostalog uporedi vreme tada i sada za postizanje uspeha, sve se zakomplikuje. „Mi smo otvorili produkciju ‘98 godine i upoznala… »
"Ne dozvoljavam šljamu da me dira" Šok intervju Lepe Brene! Progovorila o svadbi, porodici, detinjstvu: Nisam imala bogate…

"Ne dozvoljavam šljamu da me dira" Šok intervju Lepe Brene! Progovorila o svadbi, porodici, detinjstvu: Nisam imala bogate…

Kurir 28.10.2023
Nije bilo lako Lepoj Breni da u nekoliko rečenica sažme svoju karijeru jer bi odgovor mogao da traje danima, još da između ostalog uporedi vreme tada i sada za postizanje uspeha, sve se zakomplikuje. - Mi smo otvorili produkciju ‘98 godine i… »

Vesti dana »