Povezane vesti

Bivša zadrugarka Trudna, SAD otkrila pol bebe: Progovorila i o čoveku sa kojim čeka dete

Bivša zadrugarka Trudna, SAD otkrila pol bebe: Progovorila i o čoveku sa kojim čeka dete

Blic 28.10.2023
Bivša učesnica rijaliti programa "Zadruga", Sandra Čaprić čeka svoje prvo dete, a sada je otkrila i pol bebe. -Trudna sam već peti mesec, u miru provodim svoje blagostanje. Prelep je osećaj i čekam dečaka - poručila je Sandra. Sandra nije krila… »
Bivša zadrugarka Trudna! Otkrila kog je pola beba, a ovo su svi detalji o budućem ocu deteta! Konačno progovorila o njemu!

Bivša zadrugarka Trudna! Otkrila kog je pola beba, a ovo su svi detalji o budućem ocu deteta! Konačno progovorila o njemu!

Kurir 28.10.2023
Bivša učesnica rijaliti programa "Zadruga" u blagoslovenom je stanju, a reč je o Sandri Čaprić. Sada se oglasila i otkrila kog je pola beba, ali i progovorila o svom dečku. - Trudna sam već peti mesec, u miru provodim svoje blagostanje. Prelep je… »
"Plačem zbog rijalitija": Ana Ćurčić progovorila o slomljenom srcu, pa priznala koju veliku odluku je donela

"Plačem zbog rijalitija": Ana Ćurčić progovorila o slomljenom srcu, pa priznala koju veliku odluku je donela

Blic 27.10.2023
Finalistkinja prethodne "Zadruge", Ana Ćurčić, otkrila je niz detalja iz života, a ne krije da je rešila malo da prikoči. - Odlučila sam da više ne puštam ljude previše blizu sebi. Distanca je nešto što je skroz okej - istakla je Ana, pa potom… »

Vesti dana »