Povezane vesti

Kokan Mladenović: Mi uživamo u ovom zatvoru kojim upravljaju kriminalci

Kokan Mladenović: Mi uživamo u ovom zatvoru kojim upravljaju kriminalci

Nova 28.10.2023
Danas se laž bahato baškari na mestu nekadašnjih istina. Toliko je sve jasno, vulgarno, ogoljeno, da je jednostavno nenormalno da smo mi pristali da je upravo to normalnost koju živimo. Naše vođe su predvodnici našeg puta u propast, ali zašto ih… »
Kokan Mladenović: U ovom našem "podzemlju" stasavaju generacije koje misle da je baš to život

Kokan Mladenović: U ovom našem "podzemlju" stasavaju generacije koje misle da je baš to život

Radio 021 28.10.2023
Naše vođe su predvodnici našeg puta u propast, ali zašto ih mi tim putem nosimo na ramenima i ponižavamo se, pitanje je za kolektivnu psihoseansu, kaže reditelj Kokan Mladenović. Pozorišnu sezonu u Novom Sadu i Srbiji obeležavaju i dve njegove… »
Kokan Mladenović: Stasavaju generacije koje misle da je baš ovo država

Kokan Mladenović: Stasavaju generacije koje misle da je baš ovo država

N1 Info 28.10.2023
Naše vođe su predvodnici našeg puta u propast, ali zašto ih mi tim putem nosimo na ramenima, kličemo im i ponižavamo se, pitanje je za neku kolektivnu psihoseansu kojoj se termin i ne nazire, kaže reditelj Kokan Mladenović. Početak nove… »
INTERVJU Kokan Mladenović: Živimo u zatvoru kojim upravljaju kriminalci

INTERVJU Kokan Mladenović: Živimo u zatvoru kojim upravljaju kriminalci

Danas 28.10.2023
Danas se laž bahato baškari na mestu nekadašnjih istina. Toliko je sve jasno, vulgarno, ogoljeno, da je jednostavno nenormalno da smo mi pristali da je upravo to normalnost koju živimo. Naše vođe su predvodnici našeg puta u propast, ali zašto ih… »

Vesti dana »