Povezane vesti

"Rat još traje, kriminalci na sve strane, a mi plešemo" Beba i Lola: Mučile smo se i kao zvezde, Dragana im daje šansu…

"Rat još traje, kriminalci na sve strane, a mi plešemo" Beba i Lola: Mučile smo se i kao zvezde, Dragana im daje šansu…

Kurir 28.10.2023
Muzičko-plesni talent šou "Rame uz rame s Draganom" nakon premijernog prikazivanja prošlog vikenda, nastavlja da stiče fanove širom Srbije i regiona. Natavak talent šoua s Draganom Mirković u glavnoj ulozi bio je tema nove emisije Zagrevanje u… »
Bebu pitali šta SAD misli o husi! Poslušajte šta je rekla o bivšem partneru i kolegi iz Beat street-a zbog uloge u filmu o…

Bebu pitali šta SAD misli o husi! Poslušajte šta je rekla o bivšem partneru i kolegi iz Beat street-a zbog uloge u filmu o…

Kurir 28.10.2023
Dušanka Dekić Beba i Jovanka Keser Lola bile su gošće Stevice Nikolića u emisiji Zagrevanje, svpjevrsnu uvertiru za nastavak talent šou programa "Rame uz rame sa Draganom". U ovom plesno-muzičkom spektaklu najveća regionalna zvezda Dragana… »
Isplivala lista zahteva dragane Mirković pred koncert! Ima jednu važnu stavku, ovo uvek traži da ima u bekstejdžu!

Isplivala lista zahteva dragane Mirković pred koncert! Ima jednu važnu stavku, ovo uvek traži da ima u bekstejdžu!

Mondo 28.10.2023
Dragana Mirković otkrila je šta se nalazi na njenoj rajder listi. Dragana Mirković otkrila je šta se nalazi na njenoj rajder listi. Dragana Mirković, omiljena pevačica u regionu, je zvezda i domaćin talent šoua "Rame uz rame sa Draganom" u kojem… »
„Ne znam kakvom me to zvezdom čini, ali neću to da menjam“: Na rajder listi Dragane Mirković samo je jedna stavka

„Ne znam kakvom me to zvezdom čini, ali neću to da menjam“: Na rajder listi Dragane Mirković samo je jedna stavka

Nova 28.10.2023
Pevačica gotovo da uopšte nema zahteva. Dragana Mirković uveliko se priprema za dva spektakla zakazana u Areni, a koji će biti i uvertira za veliku turneju koja je pred njom u 2024. godini. Iako važi za jednu od najvećih zvezda, međutim, rajder… »
Šok rajder-lista dragane Mirković: Folk zvezda na spisku ima jednu važnu stavku, samo nju traži da ima u bekstejdžu

Šok rajder-lista dragane Mirković: Folk zvezda na spisku ima jednu važnu stavku, samo nju traži da ima u bekstejdžu

Kurir 28.10.2023
Dragana Mirković, omiljena pevačica u regionu, čija slava ne bledi več četiri decenije, uveliko se priprema za dva spektakla u beogradskoj Areni, koja će biti uvertira za veliku turneju koja joj prestoji sledeće godine. Mirkovićeva, koja je… »

Vesti dana »