Povezane vesti

„Utorkom sam bila popularnija od Lepe Brene, a ona je harala“

„Utorkom sam bila popularnija od Lepe Brene, a ona je harala“

Nova 28.10.2023
Suzana Mančić i danas je poznata kao "Loto devojka", a sada je otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila tu emisiju. „To je trajalo samo 4 godine i ceo život Loto devojka, to me je ranije nerviralo jer ja sam bila i pevačica i voditeljka, imala… »
Konačno otrkila šta ju je nerviralo dok je vodila "Loto": Suzana Mančić nikad iskrenija - "Imala sam veće ambicije"

Konačno otrkila šta ju je nerviralo dok je vodila "Loto": Suzana Mančić nikad iskrenija - "Imala sam veće ambicije"

Mondo 28.10.2023
Suzana Mančić priznala je šta ju je najviše nerviralo dok je vodila "Loto". Suzana Mančić priznala je šta ju je najviše nerviralo dok je vodila "Loto". Voditeljka Suzana Mančić i danas slovi za jednu od najlepših tv lica, a za njenom lepotom… »
"To je trajalo četiri godine, a ceo život sam Loto devojka": Suzana Mančić otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila…

"To je trajalo četiri godine, a ceo život sam Loto devojka": Suzana Mančić otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila…

Blic 28.10.2023
Suzana Mančić i danas je poznata kao "Loto devojka", a sada je otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila tu emisiju. – To je trajalo samo 4 godine i ceo život Loto devojka, to me je ranije nerviralo jer ja sam bila i pevačica i voditeljka, imala… »
"Ja sam bila i pevačica i voditeljka!" Suzana Mančić otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila emisiju: "Imala sam veće…

"Ja sam bila i pevačica i voditeljka!" Suzana Mančić otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila emisiju: "Imala sam veće…

Kurir 28.10.2023
Suzana Mančić i danas je poznata kao "Loto devojka", a sada je otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila tu emisiju. - To je trajalo samo 4 godine i ceo život Loto devojka, to me je ranije nerviralo jer ja sam bila i pevačica i voditeljka, imala… »

Vesti dana »