Povezane vesti

Izvučeni novi dobitnici stanova u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Izvučeni novi dobitnici stanova u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Telegraf 28.10.2023
Dobitnicima je sreću doneo Džudista Aleksandar Kukolj. U večerašnjem, trećem izvlačenju u okviru novog kola nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" izvučena su još dva dobitnika dvosobnih stanova. Jedan od potencijalnih dobitnika stana je Stojan… »
Dobitnik stana ima svoju teoriju za dobitak: Dobrivoj Martonoši za Kurir po osvajanju nekretnine u igri Uzmi račun i pobedi

Dobitnik stana ima svoju teoriju za dobitak: Dobrivoj Martonoši za Kurir po osvajanju nekretnine u igri Uzmi račun i pobedi

Kurir 28.10.2023
KIKINDA - Dobrivoj Martonoši (60) iz Kikinde, postao je ponosni vlasnik dvosobnog stana u Novom Beogradu. Učestvovao je u nagradnoj igri „Uzmi račun i pobedi“ , a njegov skenirani račun, među 266 miliona pristiglih, izvukao je džudista… »
"Uzmi račun i pobedi": Izvučeni dobitnici još dva stana, novi vlasnici iz Kikinde i Beograda

"Uzmi račun i pobedi": Izvučeni dobitnici još dva stana, novi vlasnici iz Kikinde i Beograda

Radio 021 28.10.2023
U okviru nagradne igre “Uzmi račun i pobedi” večeras su na RTS izvučena dva dobitnika stanova u Beogradu. Dvosobni stan u Zemunskim kapijama dobio je učesnik Stojan Bukumirović sa kodom HD147456. Reč je o dobitniku iz Beograda koji je skenirao… »
Obećao sam ženi, moralo je da se desi: Dobrivoj iz Kikinde poslao 200 računa i dobio stan u Beogradu

Obećao sam ženi, moralo je da se desi: Dobrivoj iz Kikinde poslao 200 računa i dobio stan u Beogradu

Kurir 28.10.2023
Dobrivoj Martonoši, dobitnik dvosobnog stana u igri " Uzmi račun i pobedi", rekao je za RTS da je poslao oko 200 računa od kada je počela igra, a da je ženi pre dve-tri nedelje rekao da će sigurno dobiti stan. U trećem izvlačenju u igri "Uzmi… »
Dobitnik stana iz Kikinde: Obećao sam ženi, moralo je da se desi

Dobitnik stana iz Kikinde: Obećao sam ženi, moralo je da se desi

RTS 28.10.2023
Dobrivoj Martonoši, dobitnik dvosobnog stana u igri "Uzmi račun i pobedi", rekao je za RTS da je poslao oko 200 računa od kada je počela igra, a da je ženi pre dve-tri nedelje rekao da će sigurno dobiti stan. U trećem izvlačenju u igri "Uzmi… »
Bio sam siguran da ćemo dobiti stan! Dobrivoj igrao "Uzmi račun i pobedi", pa ispunio obećanje ženi: "Rekao sam joj!"

Bio sam siguran da ćemo dobiti stan! Dobrivoj igrao "Uzmi račun i pobedi", pa ispunio obećanje ženi: "Rekao sam joj!"

Mondo 28.10.2023
Dobrivoj iz Kikinde je dobitnik stana u igri "Uzmi račun i pobedi." Dobrivoj iz Kikinde je dobitnik stana u igri "Uzmi račun i pobedi." Dobrivoj Martonoši, dobitnik dvosobnog stana u igri "Uzmi račun i pobedi", rekao je za RTS da je poslao oko 200… »
Izvučeni dobitnici stanova na Novom Beogradu i u Zemun kapiji

Izvučeni dobitnici stanova na Novom Beogradu i u Zemun kapiji

RTV 28.10.2023
BEOGRAD - U trećem izvlačenju nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" večeras su izvučeni dobitnici dvosobnih stanova na Novom Beogradu i u beogradskom naselju Zemunske kapije. Dobitnik dvosobnog stana na Novom Beogradu je Dobrivoj Martonoši, dok je… »
Nagradna igra "Uzmi račun i pobedi": Završeno treće izvlačenje, srećni dobitnici iz Beograda i Kikinde

Nagradna igra "Uzmi račun i pobedi": Završeno treće izvlačenje, srećni dobitnici iz Beograda i Kikinde

Blic 28.10.2023
Srećni dobitnici stanova trećeg ciklusa nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" su Stojan Bukumirović iz Beograda i Dobrivoj Martonoši iz Kikinde, a izvlačenju je prisustvovao i trofejni džudista Aleksandar Kukolj. Prvi srećni dobitnik je osvojio… »
Uzmi račun i pobedi Izvučeni dobitnici stanova na Novom Beogradu i u Zemun kapiji

Uzmi račun i pobedi Izvučeni dobitnici stanova na Novom Beogradu i u Zemun kapiji

Dnevnik 28.10.2023
BEOGRAD: U trećem izvlačenju nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" večeras su izvučeni dobitnici dvosobnih stanova na Novom Beogradu i u beogradskom naselju Zemunske kapije. Dobitnik dvosobnog stana na Novom Beogradu je Dobrivoj Martonoši, dok je… »
Izvučena još dva dobitnika stanova u okviru igre „Uzmi račun i pobedi“

Izvučena još dva dobitnika stanova u okviru igre „Uzmi račun i pobedi“

N1 Info 28.10.2023
U okviru nagradne igre “Uzmi račun i pobedi” večeras su na RTS izvučena dva dobitnika stanova u Beogradu. Dvosobni stan u Zemunskim kapijama dobio je učesnik Stojan Bukumirović sa kodom HD147456. Reč je o dobitniku iz Beograda koji je skenirao… »
"Uzmi račun i pobedi" – dobitnici stanova su Stojan Bukumirović i Dobrivoj Martonoši

"Uzmi račun i pobedi" – dobitnici stanova su Stojan Bukumirović i Dobrivoj Martonoši

RTS 28.10.2023
U trećem izvlačenju u igri "Uzmi račun i pobedi", dvosobne stanove su dobili Stojan Bukumirović i Dobrivoj Martonoši. Potencijalni dobitnik stana je Dobrivoj Martonoši Potencijalni dobitnik dvosobnog stana na Novom Beogradu je Dobrivoj Martonoši… »
Treće izvlačenje u igri "Uzmi račun i pobedi": Stojan iz Beograda i Dobrivoj iz Kikinde dobili stanove

Treće izvlačenje u igri "Uzmi račun i pobedi": Stojan iz Beograda i Dobrivoj iz Kikinde dobili stanove

Kurir 28.10.2023
U trećem izvlačenju u novom krugu igre " Uzmi račun i pobedi" stanove su dobili Stojan Bukumirović i Dobrivoj Martonoši. Bukumirović je dobio dvosoban stana od 54 kvadrata u beogradskom naselju Zemunske kapije. Izvučen je njegov račun izdat na… »
Dodeljena još 2 stana u Novom krugu igre "Uzmi račun i pobedi"! Dvojica muškaraca odnela nagradu, evo gde se "sele"

Dodeljena još 2 stana u Novom krugu igre "Uzmi račun i pobedi"! Dvojica muškaraca odnela nagradu, evo gde se "sele"

Mondo 28.10.2023
Prvi srećni dobitnik je osvojio dvosoban stan u naselju Zemunske kapije, dok se drugi nalazi na Novom Beogradu. Prvi srećni dobitnik je osvojio dvosoban stan u naselju Zemunske kapije, dok se drugi nalazi na Novom Beogradu. Srećni dobitnici stanova… »

Vesti dana »