Povezane vesti

Đoković: Dokle god sam favorit i pobeđujem mlađe momke neću misliti na penziju

Đoković: Dokle god sam favorit i pobeđujem mlađe momke neću misliti na penziju

Politika 28.10.2023
PARIZ – Zahvalan sam što sam u poziciji u kojoj sam trenutno. I dalje se osećam mlado kada je reč o mom telu. Osvojio sam tri od četiri gren slema i dokle god sam favorit na turnirima neću razmišljati o povlačenju, poručio je najbolji teniser… »
Đoković otkrio šta ga inspiriše, pa ponovo pričao o povlačenju: „Gledajući istoriju, neki su smatrali…“

Đoković otkrio šta ga inspiriše, pa ponovo pričao o povlačenju: „Gledajući istoriju, neki su smatrali…“

Nova 28.10.2023
Novak Đoković od ponedeljka učestvuje na mastersu u Parizu, a u prestonicu Francuske stigao je tokom subote. Đoković je u prvom kolu slobodan a u drugom ga čeka pobednik iz okršaja Miomira Kecmanovića i Argentinca Tomasa Martina Ečeverija… »
Đoković: Dokle god sam favorit i pobeđujem mlađe momke neću misliti na penziju

Đoković: Dokle god sam favorit i pobeđujem mlađe momke neću misliti na penziju

Sportski žurnal 28.10.2023
Novak je ponovio da mu je velika motivacija zlato na Olimpijskim igrama jer ima samo bronzu iz Pekinga 2008. godine. - Zahvalan sam što sam u poziciji u kojoj sam trenutno. I dalje se osećam mlado kada je reč o mom telu. Osvojio sam tri od četiri gren… »
Ože-Alijasim preko Runea do finala Bazela

Ože-Alijasim preko Runea do finala Bazela

Sportski žurnal 28.10.2023
U sutrašnjem finalu Ože-Alijasim će igrati protiv Poljaka Huberta Hurkača. Kanadski teniser Feliks Ože-Alijasim plasirao se u finale turnira u Bazelu, pošto je u dva seta pobedio šestog tenisera sveta Danca Holgera Runea 6:3, 6:2. Kanađanin, 19… »
Ože-Alijasim savladao Runea i zakazao finale Bazela protiv Hurkača

Ože-Alijasim savladao Runea i zakazao finale Bazela protiv Hurkača

Sportske.net 28.10.2023
Kanadski teniser Feliks Ože-Alijasim plasirao se u finale turnira iz ATP serije ATP 500 u Bazelu, u kom će se sutra sastati sa Poljakom Hubertom Hurkačom. Ože-Alijasim, 19 igrač sveta, pobedio je u polufinalu šestog tenisera planete Danca Holgera… »
Novak: Neću reći da sam GOAT, nije na meni to da govorim

Novak: Neću reći da sam GOAT, nije na meni to da govorim

Sport klub 28.10.2023
Šta još u svetu tenisa može da motiviše Novaka Đokovića – igrača koji je osvojio rekordna 24 grend slema i na prvom mestu ATP liste proveo gotovo 400 nedelja? Uz to, ostvario je 36-godišnji Srbin brojne druge rekorde, ali, kako stvari stoje… »
Ože-Alijasim zaustavio Runeovo buđenje

Ože-Alijasim zaustavio Runeovo buđenje

Sport klub 28.10.2023
Kanađanin Feliks Ože-Alijasim, 19. igrač sveta, plasirao se u finale ATP turnira u Bazelu, pošto je u dva seta bio boljio od Danca Holgera Runea, šestog igrača planete. Turnir u Bazelu pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na kanalima Sport… »
Naš Nole puca od pozitivne energije Đoković: Dokle god sam favorit i pobeđujem mlađe momke neću misliti na penziju

Naš Nole puca od pozitivne energije Đoković: Dokle god sam favorit i pobeđujem mlađe momke neću misliti na penziju

Dnevnik 28.10.2023
PARIZ: Zahvalan sam što sam u poziciji u kojoj sam trenutno. I dalje se osećam mlado kada je reč o mom telu. Osvojio sam tri od četiri gren slema i dokle god sam favorit na turnirima neću razmišljati o povlačenju, poručio je najbolji teniser sveta… »
Imam luksuz da biram turnire: Novak Đoković dozira učešća na ATP takmičenjima

Imam luksuz da biram turnire: Novak Đoković dozira učešća na ATP takmičenjima

Euronews 28.10.2023
Novak Đoković nalazi se u Parizu, gde privodi kraju pripreme za tamošnji Masters, a njegovo pojavljivanje uvek prati svita medija, zainteresovanih da od najvećeg tenisera sveta svih vremena čuje odgovore na brojna sportska i druga pitanje. Iako ima… »
Đoković: Beker i Rune igraju šah, to je uveo i u naš tim!

Đoković: Beker i Rune igraju šah, to je uveo i u naš tim!

Sport klub 28.10.2023
Novak Đoković, najuspešniji teniser svih vremena, vraća se nastupima na ATP turu na predstojećem mastersu u Parizu. Srpski as je tom prilikom na konferenciji za medije govorio o brojnim temama – između ostalog, novinare je zanimalo Đokovićevo… »

Vesti dana »