Povezane vesti

Vučić: Ne postoji rok za postizanje sporazuma između Beograda i Prištine

Vučić: Ne postoji rok za postizanje sporazuma između Beograda i Prištine

Politika 29.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne postoji nikakav vremenski rok za postizanje sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. „To su besmislice. Mislim, o tim datumima se govori već godinama. Pedeseti put slušam o… »
O čemu on priča: Spremni smo sve da ispunimo osim priznanja tzv. Kosova, Makron mi dao papire da potpišem

O čemu on priča: Spremni smo sve da ispunimo osim priznanja tzv. Kosova, Makron mi dao papire da potpišem

Pravda 29.10.2023
Sedim sam, i računam u glavi, i na kraju kažem da ja imam Ustav Srbije, koji volim i poštujem, i da ne mogu da potpišem, opisuje predsednik Srbije poslednja dešavanja na pregovorima sa Prištinom u prusustvu evropskih lidera. Pozicija Srbije nije… »
Vučić o medijima, jednokratnoj pomoći, izborima

Vučić o medijima, jednokratnoj pomoći, izborima

Novi magazin 29.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas nazvao besmislicama medijske navode da Beograd i Priština do februara naredne godine moraju da postignu dogovor. On je za televiziju Prva kazao da o raznim rokovima sluša duže od deset godina. Ponovio je da… »
Vučić: Medijske besmislice o roku za dogovor Beograda i Prištine

Vučić: Medijske besmislice o roku za dogovor Beograda i Prištine

Radio sto plus 29.10.2023
On je za televiziju Prva kazao da o raznim rokovima sluša duže od deset godina. Ponovio je da je zvanični Beograd spreman da ispuni sve osim onog što se tiče priznanja Kosova ili članstva Kosova u UN, te da Albanci izmišljaju trikove kako bi… »
Vučić: Ne postoji rok za postizanje sporazuma između Beograda i Prištine

Vučić: Ne postoji rok za postizanje sporazuma između Beograda i Prištine

Insajder 29.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u nedelju 29. oktobra da ne postoji nikakav vremenski rok za postizanje sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. "To su besmislice. Mislim, o tim datumima se govori već godinama. Pedeseti put… »

Vesti dana »