Povezane vesti
Zahtevi za paušalno oporezivanje preduzetnika podnose se do 31. oktobra
RTV 29.10.2023
BEOGRAD - Poreska uprava (PU) podseća preduzetnike, koji su u tekućoj godini porez na prihode od samostalne delatnosti plaćali na oporezivu dobit, da zahtev za paušalno oporezivanje za 2024. mogu podneti do 31. oktobra. Kako se navodi, zahtev se podnosi… »
Zahtevi za paušalno oporezivanje preduzetnika podnose se do 31. oktobra
Euronews 29.10.2023
Poreska uprava (PU) podseća preduzetnike, koji su u tekućoj godini porez na prihode od samostalne delatnosti plaćali na oporezivu dobit, da zahtev za paušalno oporezivanje za 2024. mogu podneti do 31. oktobra. Kako se navodi, zahtev se podnosi u… »
Važne vesti za paušalce: Tiču se poreza, rokova, ovlašćenih tela
Telegraf 29.10.2023
Zahtev se podnosi u elektronskom obliku preko portala ePorezi. Poreska uprava (PU) podseća preduzetnike, koji su u tekućoj godini porez na prihode od samostalne delatnosti plaćali na oporezivu dobit, da zahtev za paušalno oporezivanje za 2024. mogu… »
Vesti dana »

Mitrogol dobio nagradu uoči meča Srbija - Engleska: Veliko priznanje za našeg golgetera! (foto)
Kurir pre 2 minutajoš 50 povezanih

Opozicija u Strazburu tražila da EP uvede sankcije Vučiću, Brnabić, Dačiću i Macutu
Vreme pre 5 satijoš 33 povezane