Povezane vesti

Velimira Ilića ujela zmija dok je orezivao voće: Hitno hospitalizovan u čačansku bolnicu

Velimira Ilića ujela zmija dok je orezivao voće: Hitno hospitalizovan u čačansku bolnicu

RINA 29.10.2023
Velimira Ilića ujela zmija dok je orezivao voće: Hitno hospitalizovan u čačansku bolnicu Čačak - Lidera Nove Srbije Velimira Ilića juče u poslepodnevnim časovima na porodičnom imanju u toku rezidbe voća ujela je zmija, kako je rekao sada se… »
Lidera Nove Srbije Velimira Ilića ujela zmija

Lidera Nove Srbije Velimira Ilića ujela zmija

Sputnik 29.10.2023
Lidera Nove Srbije Velimira Ilića u subotu je na porodičnom imanju ujela zmija, a posle zbrinjavanja u čačanskoj bolnici, pušten je na kućno lečenje i, kako je rekao Tanjugu, oseća se dobro. "Odmah sam prebačen u čačansku Opštu bolnicu… »
Oglasio se velja Ilić nakon što ga je ujela zmija: Otkrio šta se desilo – „Orezivao sam šljivu, stavio sam ruku na…

Oglasio se velja Ilić nakon što ga je ujela zmija: Otkrio šta se desilo – „Orezivao sam šljivu, stavio sam ruku na…

U centar 29.10.2023
Lider Nove Srbije Velimir Ilić oglasio se nakon što ga je juče ujela zmija, zbog čega je bio hospitalizovan. U izjavi Velimir Ilić kaže da se sada oseća dobro, a da se incident desio u njegovom voćnjaku, kada je orezivao šljivu. – Dobro sam… »

Vesti dana »