Povezane vesti
Dubljevićeva protivkandidat Pekoviću
Sportski žurnal 29.10.2023
Igor Lukšić objavio da neće biti deo izborne trke u Košarkaškom savezu Crne Gore. Kako prenosi Antena M Igor Lukšić, koga je letos kandidovalo više klubova za predsednika KSCG, odnosno protivkandidata Nikoli Pekoviću, odustao je od izborne trke. - Da ne… »
Lukšić odustao, Nikola Peković ili Jelena Dubljević?
Sport klub 29.10.2023
Igor Lukšić odustao je od kandidature za predsednika Košarkaškog saveza Crne Gore, a na Izbornoj skupštini koja će uskoro, svi se nadaju tome, biti zakazana, protivkandidat Nikoli Pekoviću, biće jedna od najboljih košarkašica u istoriji Crne Gore, Jelena… »
Vesti dana »

UŽIVO Obeležavanje devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativni protesti i performansi, Novosađani u šetnji do Železničke stanice (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Ukinut pritvor: osmorici uhapšenih zbog incidenta ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Jedan zadržan, a drugi u kućnom pritvoru
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 1 satjoš 1 povezana