Povezane vesti

Goca Tržan muči muku s pubertetom, progovorila o odnosu sa ćerkom Lenom: Nekad bih joj iskopala oči!

Goca Tržan muči muku s pubertetom, progovorila o odnosu sa ćerkom Lenom: Nekad bih joj iskopala oči!

Story 30.10.2023
Kao i svaka mama šesnaestogodišnjeg deteta i Goca Tržan ne krije da muči muku s pubertetom. Njena ćerka već je u tinejdž dobu i kako njena majka otkriva, o svemu ima jasan stav. Ćerka Goce Tržan pubertet prolazi sa stavom, zbog čega je Goca… »
"Ima dana kada bih joj iskopala oči": Goca Tržan besni zbog ćerke Lene, otkrila kakav odnos imaju: "Moje dete ume da se…

"Ima dana kada bih joj iskopala oči": Goca Tržan besni zbog ćerke Lene, otkrila kakav odnos imaju: "Moje dete ume da se…

Blic 30.10.2023
Pevačica Goca Tržan neretko govori o svojoj ćerki Leni i o roditeljstvu, a sada je otkrila detalje njihovog odnosa. Naime, Goca ne krije da muči "muku" sa naslednicom koja je u pubertetu, ali ističe da svakodnevno od nje uči dosta toga. - Lena nije… »
"Ima DANA KADA BIH JOJ ISKOPALA OČI!" Šok priznanje Goce Tržan o svojoj ćerki Leni: Moje dete ume da se bori i DA KAŽE NE

"Ima DANA KADA BIH JOJ ISKOPALA OČI!" Šok priznanje Goce Tržan o svojoj ćerki Leni: Moje dete ume da se bori i DA KAŽE NE

Kurir 30.10.2023
Goca Tržan gostovala je u emisiji Pusti brigu gde se dotakla svoje ćerke Lene i kakvog odnosa njih dve imaju. - Lena nije opasnica, ona samo ima svoj stav u životu. Ja joj se u mnogome divim i svakog dana učim od nje. Mislim da svaki pametan roditelj… »

Vesti dana »