Povezane vesti

Čeda Jovanović najavio povratak u politiku: Vraćam se posle 3 godine, bio sam bolestan

Čeda Jovanović najavio povratak u politiku: Vraćam se posle 3 godine, bio sam bolestan

Telegraf 30.10.2023
"Moj put nikad nije bio lak, ali ni ličan" Čedomir Jovanović najavio je svoj povratak u politiku emisiji Crveni karton na Kurir TV . On je istakao da iz određenih razloga nije bio u politici godinama, ali sada je spreman i ima lične i jake motive za… »
Čedomir Jovanović najavio da se vraća u politiku: "Moj put nikada nije bio lak..."

Čedomir Jovanović najavio da se vraća u politiku: "Moj put nikada nije bio lak..."

Radio 021 30.10.2023
Čedomir Jovanović najavio je svoj povratak u politiku. "Moj put nikada nije bio ni lak, ni jednostavan, ali nije bio ličan. Ovo je sad prvi put da imam te lične motive koji su toliko jaki da kompenzuju sve ono što su racionalno i objektivno… »
"Imam lične motive koji su toliko jaki": Čedomir Jovanović najavio povratak u politiku nakon tri godine: Moj put nikada nije…

"Imam lične motive koji su toliko jaki": Čedomir Jovanović najavio povratak u politiku nakon tri godine: Moj put nikada nije…

Blic 30.10.2023
Čedomir Jovanović najavio je svoj povratak u politikunakon tri godine i poručio da ima "lične motive koji su mnogo jaki", ali da njegov put "nikada nije bio ni lak ni jednostavan" - Moj put nikada nije bio ni lak, ni jednostavan, ali nije bio ličan… »
Čeda Jovanović otkrio kod basare: Vraćam se u politiku posle 3 godine! Bio sam bolestan, moj put nikad nije bio lak, ali ni…

Čeda Jovanović otkrio kod basare: Vraćam se u politiku posle 3 godine! Bio sam bolestan, moj put nikad nije bio lak, ali ni…

Kurir 30.10.2023
Gostujući u emisiji Crveni karton na Kurir TV lider Čedomir Jovanović najavio svoj povratak u politiku. - Kako mi malo reče pre početka snimanja, rekao si da si rešio da ponovo izađeš na političku scenu i da se pojaviš na izborima. Ovo je… »

Vesti dana »