Povezane vesti

Gde je zapelo: Kako će desnica na izbore posle propalih pregovora o ujedinjenju

Gde je zapelo: Kako će desnica na izbore posle propalih pregovora o ujedinjenju

N1 Info 30.10.2023
Pregovori državotvorne opozicije o ujedinjenju u jednu predizbornu kolonu propali su. Sastanka je novdno pre potpisivanja sporazuma prekinuo suprug Milice Đurđević, Stefan Stamenkovski, iz stranke Zavetnici. Gde je zapelo kod desnice, ako su im… »
Jovanović (Narodna stranka) za Insajder o neuspešnom sastanku državotvorne opozicije: Na izbore možda u više od dve kolone

Jovanović (Narodna stranka) za Insajder o neuspešnom sastanku državotvorne opozicije: Na izbore možda u više od dve kolone

Insajder 30.10.2023
U nedelju, 29. oktobra, je bio sastanak državotvorne opozicije, koji je nažalost posle gotovo petočasovnog razgovora, gde se u jednom trenutku i došlo do kompromisa, na kraju završen neuspešno. Tako da, u ovom trenutku deluje da će državotvorna… »
Đilas: U Beogradu moguća koalicija s desnicom, žao mi je što Zavetnici nisu hteli da potpišu dokument o saradnji

Đilas: U Beogradu moguća koalicija s desnicom, žao mi je što Zavetnici nisu hteli da potpišu dokument o saradnji

Blic 30.10.2023
Novu gradsku vlast u Beogradu posle izbora mogle bi zajedno da formiraju proevropska opoziciona lista „Beograd protiv nasilja“ i stranke desne orijentacije, rekao je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas, napominjući da govori samo u ime… »
Jovanović (Novi DSS) odgovara hoće li NADA na izbore sa Narodnom strankom nakon neuspeha pregovora oko jedne liste desnice

Jovanović (Novi DSS) odgovara hoće li NADA na izbore sa Narodnom strankom nakon neuspeha pregovora oko jedne liste desnice

Danas 30.10.2023
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović kaže da će koalicija NADA, koju uz Novi DSS čini i POKS, na izbore najverovatnije izaći u ovom formatu. Nakon što su mediji danas preneli da su pregovori oko jedne liste parlamentarnih… »
Desnica na izbore ide verovatno u dve kolone, Jovanović: Pokušali smo da damo sebi još jednu šansu

Desnica na izbore ide verovatno u dve kolone, Jovanović: Pokušali smo da damo sebi još jednu šansu

Euronews 30.10.2023
Predstavnici desno orijentisanih parlamentarnih stranaka nisu postigli saglasnost o zajedničkom izlasku na predstojeće izbore i verovatno će nastupiti u dve kolone. Kako je Tanjugu rečeno u tim strankama, juče je održan sastanak Srpske stranke… »
Potvrđen raskol desnice: Milica Zavetnica: Idemo na izbore u dve kolone

Potvrđen raskol desnice: Milica Zavetnica: Idemo na izbore u dve kolone

Blic 30.10.2023
Desna opozicija izaći će na predstojeće izbore u dve kolone - rekla je Milica Đurđević Stamenkovski, predsednica Srpske stranke Zavetnici. Kako je Đurđević Stamenkovski navela, savez koji čine Dveri, Zavetnici i koalicija „NADA“ , imali su… »
Desnica neće zajedno na izbore: Izlaze u dve kolone, "složili se da se ne slažu oko nekih stvari"

Desnica neće zajedno na izbore: Izlaze u dve kolone, "složili se da se ne slažu oko nekih stvari"

Radio 021 30.10.2023
Stranke desnice dogovorile su se da ipak na naredne izbore neće izlaziti zajedno nego u dve kolone. Jednu kolonu činiće Nova Demokratska stranka Srbije (Novi DSS) i Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS), a drugu Srpska stranka Zavetnici i Pokret… »
Propali pregovori „državotvorne opozicije“, Stamenkovski sprečio dogovor

Propali pregovori „državotvorne opozicije“, Stamenkovski sprečio dogovor

N1 Info 30.10.2023
Predstavnici "državotvorne opozicije" nisu na sastanku koji je u nedelju trajao više od pet sati postigli dogovor o zajedničkom nastupu na predstojećim izborima. Kako je za N1 potvrđeno u vrhu jedne od stranaka učesnica, bili su na korak do dogovora… »
Bećković za BETU: Dok sam ja bio na sastanku, dogovor o jednoj izbornoj listi je bio postignut

Bećković za BETU: Dok sam ja bio na sastanku, dogovor o jednoj izbornoj listi je bio postignut

Beta 30.10.2023
Akademik Matija Bećković izjavio je danas da su se stranke desnog bloka juče dogovorile o formiranju jedinstvene izborne liste. Bećković je agenciji Beta kazao da je on prisustvovao višečasovnom sastanku sve dok nije došlo do dogovora između… »
Matija Bećković: Dok sam ja bio na sastanku stranaka desnice dogovor o jednoj listi je bio postignut

Matija Bećković: Dok sam ja bio na sastanku stranaka desnice dogovor o jednoj listi je bio postignut

N1 Info 30.10.2023
Akademik Matija Bećković izjavio je da su se stranke desnog bloka juče dogovorile o formiranju jedinstvene izborne liste. Bećković je agenciji Beta kazao da je on prisustvovao višečasovnom sastanku sve dok nije došlo do dogovora između lidera… »
Bećković za BETU: Dok sam ja bio na sastanku, dogovor o jednoj izbornoj listi je bio postignut

Bećković za BETU: Dok sam ja bio na sastanku, dogovor o jednoj izbornoj listi je bio postignut

Radio sto plus 30.10.2023
Bećković je agenciji Beta kazao da je on prisustvovao višečasovnom sastanku sve dok nije došlo do dogovora između lidera stranaka tzv. državotvorne opozicije o zajedničkom nastupu na predstojećim izborima. Na pitanje Bete da li je tačna… »
Propali pregovori državotvorne opozicije, Stamenkovski sprečio dogovor

Propali pregovori državotvorne opozicije, Stamenkovski sprečio dogovor

Novi magazin 30.10.2023
Predstavnici državotvorne opozicije nisu na sastanku koji je u nedelju trajao više od pet sati postigli dogovor o zajedničkom nastupu na predstojećim izborima. Kako je za N1 potvrđeno u vrhu jedne od stranaka učesnica, bili su na korak do dogovora… »
Propali pregovori: Desničari nisu uspeli da se dogovore, na izbore idu u dve kolone! Evo šta je tražio Miloš Jovanović

Propali pregovori: Desničari nisu uspeli da se dogovore, na izbore idu u dve kolone! Evo šta je tražio Miloš Jovanović

Kurir 30.10.2023
Predstavnici takozvane državotvorne opozicije nisu juče, na sastanku koji je trajao više od pet sati, uspeli da se dogovore o jednoj koloni za decembarske izbore, potvrdila je za N1 Milica Đurđević Stamenkovski, predsednica Zavetnika. Navodno su… »
Bećković: Dok sam ja bio na sastanku, dogovor o jednoj izbornoj listi je bio postignut

Bećković: Dok sam ja bio na sastanku, dogovor o jednoj izbornoj listi je bio postignut

Novi magazin 30.10.2023
Akademik Matija Bećković izjavio je danas da su se stranke desnog bloka juče dogovorile o formiranju jedinstvene izborne liste. Bećković je agenciji Beta kazao da je on prisustvovao višečasovnom sastanku sve dok nije došlo do dogovora između… »
Šta piše u dokumentu koji je Novi DSS ponudio ostatku desnice kao uslov za jednu listu? (FOTO)

Šta piše u dokumentu koji je Novi DSS ponudio ostatku desnice kao uslov za jednu listu? (FOTO)

Danas 30.10.2023
Društvenim mrežama kruži dokument sa uslovima za koaliciju pet desno orijentisanih parlamentarnih stranaka, koji je Novi DSS, u ime koalicije NADA, postavio ostalim opcijama. Papir je naslovljen kao „Osnove delovanja nakon izbora“, za koaliciju… »

Vesti dana »