Povezane vesti

Kako se bajka pretvorila u pakao Aleksandra Mladenović o bivšem koji joj je uništio život: Na lekovima sam...

Kako se bajka pretvorila u pakao Aleksandra Mladenović o bivšem koji joj je uništio život: Na lekovima sam...

Kurir 30.10.2023
Aleksandra Mladenović pretrpela je dramu protekle nedelje kada je javno objavila da je njen sada već bivši dečko Stefan Čečar pretio da će da se ubije i da ju je pokrao. On je dobio zabranu prilaska i nalog da hitno napusti Srbiju. Aleksandra sad… »
Vitlao pištoljem i govorio da će da se upuca! Aleksandra Mladenović o drami sa bivšim dečkom - "Na lekovima sam!"

Vitlao pištoljem i govorio da će da se upuca! Aleksandra Mladenović o drami sa bivšim dečkom - "Na lekovima sam!"

Mondo 30.10.2023
Aleksandra Mladenović podelila je nove detalje drame sa bivšim dečkom. Aleksandra Mladenović podelila je nove detalje drame sa bivšim dečkom. Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u centru skandala kada je bivšeg dečka prijavila policiji, te… »
"Otišao je u šumu, vitlao pištoljem i govorio da će da se upuca": Aleksandra Mladenović otkrila sve detalje drame sa…

"Otišao je u šumu, vitlao pištoljem i govorio da će da se upuca": Aleksandra Mladenović otkrila sve detalje drame sa…

Blic 30.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović prošla je kroz agoniju zbog bivšeg dečka Stefana C, koji joj je pretio ubistvom i samoubistvom. Ona je sada u velikoj ispovesti otkrila sve detalje dame, a na samom početku je otkrila kako se oseća. - Loše jako… »

Vesti dana »