Povezane vesti

"Ukinite to više!": Beograđani besni zbog devojke koja vozi električni trotinet u kontra smeru

"Ukinite to više!": Beograđani besni zbog devojke koja vozi električni trotinet u kontra smeru

Telegraf 30.10.2023
"Kakav "indijanac", ja ne verujem", izgovara on dok devojka ide u susret automobilu. Vozači električnih trotineta već mesecima ne prestaju da izazivaju bes kod naroda. Često tu tema i novinarskih tekstova, najčešće zbog nebezbedne vožnje kao što… »
Vožnja u kontra smeru u centru Beograda, ali trotinetom! Ide u susret automobilima i ne obazire se: "Ja ne verujem!"

Vožnja u kontra smeru u centru Beograda, ali trotinetom! Ide u susret automobilima i ne obazire se: "Ja ne verujem!"

Mondo 30.10.2023
Snimak nastao u Beogradu je šokirao mnoge. Snimak nastao u Beogradu je šokirao mnoge. Ponovo je objavljen snimak vožnje u kontra smeru u Beogradu, nastao na Južnom bulevaru, ali jedna zanimljiva stvar je to što devojka koja je snimljena nije vozila… »
"Kakav indijanac, ja ne verujem..." Devojka vozila električni trotinet u kontra smeru, Beograđani besni (video)

"Kakav indijanac, ja ne verujem..." Devojka vozila električni trotinet u kontra smeru, Beograđani besni (video)

Večernje novosti 30.10.2023
VOZAČI električnih trotineta već mesecima ne prestaju da izazivaju bes kod naroda. Često tu tema i novinarskih tekstova, najčešće zbog nebezbedne vožnje kao što je ova. Foto: Printskrin Instagram/moj.beograd Naime, na Južnom bulevaru jedan… »
"Svuda ima budala, ali kod nas je centrala": Pojavio se novi snimak sa beogradskih ulica i ljudi ga u šoku gledaju (video)

"Svuda ima budala, ali kod nas je centrala": Pojavio se novi snimak sa beogradskih ulica i ljudi ga u šoku gledaju (video)

Blic 30.10.2023
Snimci nesavesne i bahate vožnje svakodnevno se nižu, poslednji je zabeležen u beogradskom naselju Bele vode. Kako se može videti na snimku, jedan muškarac uhvatio se za krov kabrioleta, butine oslonio na zadnji deo vozila, dok su mu stopala visila u… »
Sve više nesavesnih vozača na beogradskim ulicama: Pojavio se novi snimak koji je sve ostavio u čudu (video)

Sve više nesavesnih vozača na beogradskim ulicama: Pojavio se novi snimak koji je sve ostavio u čudu (video)

Večernje novosti 30.10.2023
JOŠ jedan snimak nesavesne vožnje i neodgovornog ponašanja u saobraćaju, zabeležen je u beogradskom naselju Bele vode. Foto: Printsrkin/Instagram/moj_beo_grad_ Kako se može videti na snimku objavljenom na mrežama, jedan muškarac uhvatio se za krov… »
Šta se ovde dešava? Čovek se zakačio za kabriolet usred Beograda, vozač daje gas i obilazi vozila

Šta se ovde dešava? Čovek se zakačio za kabriolet usred Beograda, vozač daje gas i obilazi vozila

Telegraf 30.10.2023
Nije jasno kako je došlo do ove situacije. Neverovatan snimak zabeležen je u naselju Bele vode u Beogradu. Jedan muškarac uhvatio se za krov kabrioleta, butine oslonio na zadnji deo vozila, dok su mu stopala visila u vazduhu. Vozač je dao gas, pa čak… »

Vesti dana »