Повезане вести
Један од директора у Телекому признао кривицу за инцидент на кошаркашкој утакмици Звезде и Партизана
Радио 021 30.10.2023
Један од директора у компанији Телеком Србија, Д.М. потписао је са Вишим тужилаштвом у Београду споразум о признању кривичног дела, речено је у том тужилаштву. Он је споразумом признао извршење кривичног дела насилничко… »
Данас: Директор Телекома признао кривицу за инцидент на утакмици Црвене звезде и Партизана
Н1 Инфо 30.10.2023
Драшко Марковић, директор људских ресурса у компанији Телеком Србија, потписао је са Вишим тужилаштвом у Београду споразум о признању кривичног дела, речено је Данасу у овом тужилаштву. Марковић је споразумом признао извршење… »
Вести дана »
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Зеленски објавио списак! Неко од њих ће заменити другог човека Украјине: "Можда бих могао и да живим без њега"
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Менаџер града Београда: Нови мост биће три пута већи од Старог савског моста
Данас пре 4 сатијош 1 повезана



