Povezane vesti

Premijerka Brnabić: Ako izgubimo na izborima, SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Premijerka Brnabić: Ako izgubimo na izborima, SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Kurir 31.10.2023
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će izbori 17. decembra biti održani jer je Srpskoj naprednoj stranci (SNS), čiji je funkcioner, "važno da još jednom proveri narodnu volju i da proveri da li ima tu stabilnost". "Ako… »
Brnabićeva: Građani 17. decembra biraju da li Srbija nastavlja putem razvoja ili Đilas nastavlja da se bogati

Brnabićeva: Građani 17. decembra biraju da li Srbija nastavlja putem razvoja ili Đilas nastavlja da se bogati

Politika 31.10.2023
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da su predstojeći izbori 17. decembra presudni i odlučiće da li Srbija nastavlja da se razvija, gradi naučno-tehnološke parkove i puteve ili će Dragan Đilas nastaviti da se bogati na… »
"2027.: Prosečna plata biće 1.400 evra" Brnabić: U decembru se bira da li će Srbija stati ili će ići napred

"2027.: Prosečna plata biće 1.400 evra" Brnabić: U decembru se bira da li će Srbija stati ili će ići napred

Blic 31.10.2023
Premijerka i potpredsednica Srpske napredne stranke Ana Brnabić ocenila je danas da su predstojeći izbori sudbonosni zato što, kako je rekla, sledećih neće biti do 2027. godine i odlučuje se o tome da li će se Srbija stati ili će ići napred… »
Brnabić: U decembru se bira da li će Srbija stati ili će ići napred

Brnabić: U decembru se bira da li će Srbija stati ili će ići napred

RTV 31.10.2023
BEOGRAD - Premijerka i potpredsednica Srpske napredne stranke Ana Brnabić ocenila je danas da su predstojeći izbori sudbonosni zato što, kako je rekla, sledećih neće biti do 2027. godine i odlučuje se o tome da li će se Srbija stati ili će ići… »
Brnabić: Ako izgubimo na izborima SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Brnabić: Ako izgubimo na izborima SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Beta 31.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će izbori 17. decembra biti održani jer je Srpskoj naprednoj stranci (SNS), čiji je funkcioner, "važno da još jednom proveri narodnu volju i da proveri da li ima tu stabilnost". "Ako nemamo, SNS će… »
Brnabić: Ako izgubimo na izborima SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Brnabić: Ako izgubimo na izborima SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Danas 31.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će izbori 17. decembra biti održani jer je Srpskoj naprednoj stranci (SNS), čiji je funkcioner, „važno da još jednom proveri narodnu volju i da proveri da li ima tu stabilnost“. „Ako nemamo… »
Brnabić: Ako izgubimo na izborima SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Brnabić: Ako izgubimo na izborima SNS će biti odgovorna opozicija, ne mislim da će se to desiti

Novi magazin 31.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će izbori 17. decembra biti održani jer je Srpskoj naprednoj stranci (SNS), čiji je funkcioner, "važno da još jednom proveri narodnu volju i da proveri da li ima tu stabilnost". "Ako nemamo, SNS će… »
Izbori će odlučiti da li će se Srbija razvijati ili će se Đilas bogatiti! Ana Brnabić: Sve što smo obećali ćemo…

Izbori će odlučiti da li će se Srbija razvijati ili će se Đilas bogatiti! Ana Brnabić: Sve što smo obećali ćemo…

Kurir 31.10.2023
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da su predstojeći izbori 17. decembra presudni i odlučiće da li Srbija nastavlja da se razvija, gradi naučno-tehnološke parkove i puteve ili će Dragan Đilas nastaviti da se bogati na… »

Vesti dana »