Povezane vesti

Karlos želi na Đokovićevo mesto

Karlos želi na Đokovićevo mesto

Vesti online 31.10.2023
Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je danas da mu je cilj da godinu završi na prvom mestu ATP liste, prenosi Jurosport. Alkaras je ponovio da je tokom sezone imao problema sa povredama. – Osećam se bolje. Očigledno, imao sam nekoliko nedelja da… »
Alkaraz: "Cilj je prvo mesto na ATP, ali pita se i Đoković"

Alkaraz: "Cilj je prvo mesto na ATP, ali pita se i Đoković"

Sportske.net 31.10.2023
Uprkos nekim propuštenim prilikama, španski teniser Karlos Alkaraz, rekao je da mu je cilj da godinu završi na prvom mestu ATP liste, gde se sada nalazi Novak Đoković. "Naravno da mi je cilj prvo mesto na ATP listi na kraju godine. Radim da budem… »
Alkaraz surovo iskren: Cilj mi je prvo mesto na kraju godine, ali pita se i Đoković

Alkaraz surovo iskren: Cilj mi je prvo mesto na kraju godine, ali pita se i Đoković

Večernje novosti 31.10.2023
ŠPANSKI teniser Karlos Alkaraz ne krije da mu je cilj da godinu okonča kao prvi na svetu, ali je svestan da se pita i Novak Đoković koji je trenutno na čelu ATP liste. Foto: AP Priznao je momak iz El Palmara da je tokom sezone imao problem sa… »
Alkaras: Naravno da mi je cilj prvo mesto na ATP listi

Alkaras: Naravno da mi je cilj prvo mesto na ATP listi

Sportski žurnal 31.10.2023
Alkaras će u drugom kolu turnira u Parizu igrati protiv Rusa Romana Safiulina. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je da mu je cilj da godinu završi na prvom mestu ATP liste. Alkaras je ponovio da je tokom sezone imao problema sa povredama. -… »
Ambiciozni Alkaraz Naravno da mi je cilj prvo mesto na ATP listi, ali i Đoković se pita

Ambiciozni Alkaraz Naravno da mi je cilj prvo mesto na ATP listi, ali i Đoković se pita

Dnevnik 31.10.2023
PARIZ: Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas da mu je cilj da godinu završi na prvom mestu ATP liste, prenosi Jurosport. Alkaraz je ponovio da je tokom sezone imao problema sa povredama. „Osećam se bolje. Očigledno, imao sam nekoliko… »

Vesti dana »