Povezane vesti

„Želim da ljudi razumeju da nisu sami, da postoje drugi koji se osećaju isto kao oni“: Metju Peri je u poslednjem…

„Želim da ljudi razumeju da nisu sami, da postoje drugi koji se osećaju isto kao oni“: Metju Peri je u poslednjem…

Nova 31.10.2023
Glumac Metju Peri preminuo je u 55. godini života, a vest o njegovoj smrti potresla je svet. On je prošle godine objavio i knjigu „Prijatelji, ljubavnici i velika užasna stvar“, a tim povodom dao je i intervju u kom je govorio o svojoj borbi sa… »
Smrt sprečila Metjua Perija da dođe u Srbiju? U Americi njegovi memoari planuli za dan i nema ih nigde, a evo kad stižu kod…

Smrt sprečila Metjua Perija da dođe u Srbiju? U Americi njegovi memoari planuli za dan i nema ih nigde, a evo kad stižu kod…

Kurir 31.10.2023
Memoari Metjua Perija "Prijatelji, ljubavnici i velika strašna stvar" ponovo su bestseler širom sveta, a njegova autobiografija biće dostupna na srpskom jeziku u decembru, najavili su iz "Lagune". Kako Kurir saznaje, plan je bio da čuveni glumac… »
„Zovem se Metju i trebalo bi da sam mrtav“: Čendlerova autobiografija u kojoj je govorio iskreno o zavisnosti i teškom…

„Zovem se Metju i trebalo bi da sam mrtav“: Čendlerova autobiografija u kojoj je govorio iskreno o zavisnosti i teškom…

Nova 31.10.2023
"Ćao, zovem se Metju, mada me možda znate i pod drugim imenom. Prijatelji me zovu Meti. I trebalo bi da sam mrtav", ovako proročki počinje autobiografija "Prijatelji, ljubavnici i Velika Strašna Stvar" glumca Metjua Perija koji nas je zauvek napustio… »
Autobiografija Metjua Perija i kod nas

Autobiografija Metjua Perija i kod nas

Blic 30.10.2023
Vest o smrti glumca Metju Perija, jednog od glavnih junaka "Prijatelja" odjeknula je svetom i mnogi su se podsetili svega što je pisao u svojoj autobiografiji je naterala da se podsete "Prijatelji, ljubavnici i Velika Strašna Stvar". Metju Peri, čuveni… »
Poslednji intervju Metjua Perija: Na reči legendarnog Čendlera niko nije ostao ravnodušan (video)

Poslednji intervju Metjua Perija: Na reči legendarnog Čendlera niko nije ostao ravnodušan (video)

Večernje novosti 30.10.2023
VEST o smrti Metjua Perija, potresla je svet, a ono što ostavlja posebna utisak na njegove obožavaoce širom sveta jesu poruke koje je legendarni glumac poslao u svom poslednjem intervjuu, Foto: Printskrin/Instagram/mattyperry4andflatiron_books Naime… »

Vesti dana »