Povezane vesti
Diplomate: Bez velike razlike između ‘de facto’ i ‘de jure’ priznanja Kosova
Al Jazeera 31.10.2023
Nakon Podgorice, predsjednica Evropske komisije doputovala je u Beograd, gdje je poručila da je normalizacija odnosa s Kosovom ključna za evropski put Srbije. Predsjednik Srbije Alaksandar Vučić je istakao ključnu ulogu Evropske unije kao… »
Lajenova Srbima: Ohridskim sporazumom priznajete nezavisno Kosovo
Pravda 31.10.2023
Lajenova je precizirala da Ohridski sporazum znači "de fakto" priznanje nezavisnosti Kosova. Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen izjavila je na zajedničkoj konferenciji za novinare sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da „de… »
Šta znači ‘de facto’ priznanje Kosova koje EU traži od Srbije
Al Jazeera 31.10.2023
Nakon Podgorice, predsjednica Evropske komisije Ursula von der Leyen doputovala je u utorak u Beograd, gdje je poručila da je normalizacija odnosa s Kosovom ključna za evropski put Srbije. Kako je istakla nakon sastanka s predsjednikom Aleksandrom… »
Evropska komisija: Poseta Fon der Lajen Zapadnom Balkanu ukazuje na značaj koji se daje proširenju EU
RTV 31.10.2023
BRISEL - Portparolka Evropske komisije Ana Pisonero izjavila je danas da je poseta predsednice Evropske komisije Ursule fon der Lajen Zapadnom Balkanu pokazatelj toga koliki značaj EU daje procesu proširenja. Poseta je jasno pokazuje koliki značaj… »
Vesti dana »

"Prioritet poboljšanje životnog standarda građana" Otkriveni detalji razgovora premijera Macuta i Vučevića
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Američki državni sekretar kritkovao Nemačku jer je proglasila AfD ekstremističkom organizacijom
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Profesor Baucal: Sutra i u nedelju, 4. maja sećanje na žrtve masovnih ubistava
Danas pre 3 satajoš 1 povezana