Povezane vesti

Evo kako je Vuk Mob smuvao ženu od sultana: Reper otkrio detalje! Priznao koliko su u vezi i da li je pevačicu upoznao sa…

Evo kako je Vuk Mob smuvao ženu od sultana: Reper otkrio detalje! Priznao koliko su u vezi i da li je pevačicu upoznao sa…

Blic 31.10.2023
Reper Vukadin Gojković, poznatiji kao Vuk Mob (33), potvrdio je da je u vezi sa Tijanom Milentijević, poznatijoj po nadimku Žena od sultana (24). Reper je sada za domaće medije otkrio kako su se upoznali i kada je ljubav među njima planula. - Tijana… »
Vuk Mob otkrio kako je stupio u odnos sa tijanom em! Spomenuo detalje pa potkačio bivšu: Koga briga šta će reći…

Vuk Mob otkrio kako je stupio u odnos sa tijanom em! Spomenuo detalje pa potkačio bivšu: Koga briga šta će reći…

Kurir 31.10.2023
Kao bomba u medijima je pre nekoliko dana odjeknula vest da su Vuk Mob i pevačica Tijana Milentijević, poznatija kao "žena od sultana" započeli vezu. Reper je otkrio kako su se upoznali i kada je ljubav među njima planula. - Tijana mi se dopadala i… »
Pisao joj na instagramu, pa otišli na svirku: Vuk Mob otkrio kako je smuvao Tijanu Em - "Sviđala mi se i pre"

Pisao joj na instagramu, pa otišli na svirku: Vuk Mob otkrio kako je smuvao Tijanu Em - "Sviđala mi se i pre"

Mondo 31.10.2023
Reper Vuk Mob otkrio i da pevačicu još nije upoznao sa ćerkom. Reper Vuk Mob otkrio i da pevačicu još nije upoznao sa ćerkom Pre nekoliko dana u javnost su isplivale slike Tijane Milentijević, pevačice poznate i kao "žena od sultana" i repera… »

Vesti dana »