Povezane vesti

Ivanović: Nisam očekivao otkaz

Ivanović: Nisam očekivao otkaz

Sportski žurnal 31.10.2023
Novi trener Baskonije ističe da je bio zatečen rastankom sa Zvezdom. Duško Ivanović, bivši trener Crvene zvezde, na promociji u Baskonije je istakao da je vrlo srećan zbog povratka u Vitoriju. - Ovo je moj klub, ovo je moj grad. Nisam oklevao kad su… »
Ivanović: Otkaz u Zvezdi me iznenadio, Baskonija je moj klub

Ivanović: Otkaz u Zvezdi me iznenadio, Baskonija je moj klub

Sport klub 31.10.2023
Doskorašnji trener Crvene zvezde, a odnedavno strateg Baskonije Duško Ivanović nije krio razočaranje po rastanku sa crveno-belima, ali kaže da se raduje izazovu kakav za njega jeste četvrti mandat na klupi špaskog kluba. Sponzor specijala Evrolige… »
Ivanović potvrdio Špancima, Zvezda ga je iznenadila!

Ivanović potvrdio Špancima, Zvezda ga je iznenadila!

Sportske.net 31.10.2023
Iako je tokom leta imao velike planove sa Crvenom zvezdom, uz ambiciju da sa crveno-belima stigne čak i do fajnal-fora Evrolige, Duško Ivanović je smenjen posle samo četiri odigrana kola u elitnom evropskom takmičenju. Učinak od jedne pobede i tri… »
Duško se oglasio, šokirao ga odlazak iz zvezde! Preuzeo novi klub, pa priznao: Nisam to očekivao!

Duško se oglasio, šokirao ga odlazak iz zvezde! Preuzeo novi klub, pa priznao: Nisam to očekivao!

Mondo 31.10.2023
Duško Ivanović je istakao da nije očekivao da dobije otkaz u Beogradu nakon što je preuzeo Baskoniju. Duško Ivanović je istakao da nije očekivao da dobije otkaz u Beogradu nakon što je preuzeo Baskoniju. Duško Ivanović je nakon osvajanja dva… »
Duško Ivanović na promociji u Baskoniji: ''Ovo je moj klub, ovo je moj grad!''

Duško Ivanović na promociji u Baskoniji: ''Ovo je moj klub, ovo je moj grad!''

Sportske.net 31.10.2023
Samo deset dana pošto je ozvaničena njegova smena sa mesta šefa stručnog štaba Crvene zvezde, crnogorski stručnjak Duško Ivanović zvanično je predstavljen u Vitoriji kao novi trener španske Baskonije. Preuzeo je ovu evroligašku ekipu u… »
Baskonija sprema svečanost za duel sa Partizanom!

Baskonija sprema svečanost za duel sa Partizanom!

Sportske.net 31.10.2023
Posle dve pobede nad Crvenom zvezdom u proteklih pet dana, ekipa Partizana okreće se gostovanju u Vitoriji, gde će odmeriti snage sa domaćom Baskonijom. Taj meč je na programu u petak od 20 časova i 30 minuta, a igraće se u okviru šestog kola… »

Vesti dana »