Povezane vesti

"Ako ti jave: Umro sam..." Sahranjen sin Mirka Kodića: Aleksandar ispraćen na večni počinak uz stihove Mike Antića…

"Ako ti jave: Umro sam..." Sahranjen sin Mirka Kodića: Aleksandar ispraćen na večni počinak uz stihove Mike Antića…

Kurir 01.11.2023
Sin harmonikaša Mirka Kodića Aleksandar sahranjen je danas na beogradskom groblju Lešće. Aleksandar je ispraćen na večni počinak uz "Besmrtnu pesmu" Mike Antića "Ako ti jave: umro sam"... Uz kovčeg je stavljen šal Crvene zvezde. Od Aleksandra… »
Sahrana sina Mirka Kodića: Muk na Lešću: Prijatelji i porodica slomljeni od bola, došli da se poslednji put oproste od…

Sahrana sina Mirka Kodića: Muk na Lešću: Prijatelji i porodica slomljeni od bola, došli da se poslednji put oproste od…

Blic 01.11.2023
Sin harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandra, koji je preminuo iznenada u 30. godini života, biće sahranjen danas na Lešću. Brojni prijatelji, rodbina, ali i ljudi sa estrade došli su na Lešće kako bi Aleksandra ispratili na večni počinak. Od… »
"Trebalo je da dođe na posao u 11, ali je nađen mrtav" Najbolji drug pokojnog Aleksandra izustio jezive rečenice

"Trebalo je da dođe na posao u 11, ali je nađen mrtav" Najbolji drug pokojnog Aleksandra izustio jezive rečenice

Kurir 01.11.2023
Nikola, najbolji drug pokojnog Aleksandra Kodića bio je sestrić pevača Ere Ojdanića, koji je zajedno sa ujakom došao da na večni počinak isprati prijatelja. - Bio je dečko zmaj! Svima je hteo da učini i pomogne. Trebalo je da dođe na posao u 11… »
„Zašto me, sine, ostavi, rekao si da nikad nećeš“: Objavljene potresne čitulje preminulom sinu Mirka Kodića

„Zašto me, sine, ostavi, rekao si da nikad nećeš“: Objavljene potresne čitulje preminulom sinu Mirka Kodića

Nova 01.11.2023
Čitulje su dali kako harmonikaš, tako i majka preminulog momka. Aleksandar Kodić, sin harmonikaša Mirka Kodića, biće sahranjen danas na groblju Lešće. Njegova iznenadna smrt potpuno je slomila porodicu, koja je danas dala čitulju u novinama… »
Potresan oproštaj majke od preminulog Aleksandra Kodića : "Šta će pusta majka bez tebe, za tebe je živela"

Potresan oproštaj majke od preminulog Aleksandra Kodića : "Šta će pusta majka bez tebe, za tebe je živela"

Blic 01.11.2023
Sin harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandar Kodić, iznenada je preminuo u snu u 30. godini. Danas će biti sahranjen na beogradskom groblju Lešće, a njegova majka Jasna dala je potresnu čitulju sinu. - Živote majkin, sve majkino na svetu, dušo moja… »
Zašto me sine ostavi, rekao si da nikad nećeš! Bolne reči Mirka Kodića i neutešne majke za preminulim sinom kidaju dušu!

Zašto me sine ostavi, rekao si da nikad nećeš! Bolne reči Mirka Kodića i neutešne majke za preminulim sinom kidaju dušu!

Mondo 01.11.2023
Mirko Kodić oprašta se od sina Aleksandra koji je iznenada preminuo u 30. godini. Mirko Kodić oprašta se od sina Aleksandra koji je iznenada preminuo u 30. godini. Jedan od naših najpopularnijih harmonikaša, Mirko Kodić izgubio je sina kog je dobio… »
"Šta će pusta majka bez tebe" Majka Kodićevog preminulog sina objavila potresnu čitulju: Zašto me ostavi, rekao si da…

"Šta će pusta majka bez tebe" Majka Kodićevog preminulog sina objavila potresnu čitulju: Zašto me ostavi, rekao si da…

Kurir 01.11.2023
Sin harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandar Kodić , preminuo je 28. oktobra u snu, a sahrana će se obaviti danas, 1. novembra u 14.30 časova na groblju Lešće. Ovim povodom oglasila se i majka preminulog dečka, koja je slomljena od bola objavila… »
"Toliko si dobar da je i Bog poželeo da te ima uz sebe": Mirko Kodić se bolnim rečima oprostio od sina

"Toliko si dobar da je i Bog poželeo da te ima uz sebe": Mirko Kodić se bolnim rečima oprostio od sina

Blic 01.11.2023
Sin harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandar Kodić, iznenada je preminuo u snu u 30. godini. Danas će biti sahranjen na beogradskom groblju Lešće. Harmonikaš Mirko Kodić objavio je čitulju preminulom sinu Aleksandru u jednim dnevnim novinama. -… »
"Toliko si dobar da je i Bog poželeo da te ima uz sebe": Mirko Kodić dao čitulju za preminulog sina, reči kidaju dušu

"Toliko si dobar da je i Bog poželeo da te ima uz sebe": Mirko Kodić dao čitulju za preminulog sina, reči kidaju dušu

Kurir 01.11.2023
Harmonikaš Mirko Kodić objavio je čitulju preminulom sinu Aleksandru u jednim dnevnim novinama. Sin harmonikaša Mirka Kodića preminuo je 28. oktobra u snu, a rezultati obdukcije još nisu objavljeni. - Toliko si dobar da je i Bog poželeo da te ima… »

Vesti dana »