Povezane vesti

Avramović: Idemo da se nadmećemo i da pobedimo Baskoniju

Avramović: Idemo da se nadmećemo i da pobedimo Baskoniju

Radio sto plus 01.11.2023
“Oni su malo u lošem ritmu, promenili su trenera, što će svakako biti dodatna motivacija za njih, a i za nas. Opet ćemo biti bez Pantera i Ponjitke koji su važni šrafovi u našoj ekipi. Samopouzdanje je na visokom nivou, igrali smo dobro… »
Ivanović bio šokiran: Otkaz u Zvezdi me iznenadio, Baskonija je moj klub

Ivanović bio šokiran: Otkaz u Zvezdi me iznenadio, Baskonija je moj klub

Dnevnik 01.11.2023
„Veoma sam srećan što sam po četvrti put trener Baskonije. Dolazim sa istim entuzijazmom kao i ranije, ali pred nama je najveći izazov dosad. Volim košarku, volim ovaj klub i grad, zato želim da pomognem. Prva stvar koju svi moramo da uradimo je… »
Obradović: Ivanović nas odlično poznaje

Obradović: Ivanović nas odlično poznaje

Sportski žurnal 01.11.2023
Trener košarkaša Partizana istakao da promena trenera donosi novu energiju. Trener košarkaša Partizana trener košarkaša Partizana Željko Obradović pred duel protiv Baskonije u Evroligi (petak, 20.30). pred polazak na gostovanje u Evroligi (petak… »
Ivanović: Nisam očekivao otkaz u Zvezdi

Ivanović: Nisam očekivao otkaz u Zvezdi

Politika 01.11.2023
Duško Ivanović, doskorašnji trener Crvene zvezde, po dolasku u Baskoniju koju preuzima četvrti put u karijeri, istakao je da je bio iznenađen otkazom u beogradskom klubu, a onda je ukazao na to koji ga problemi čekaju sa španskom ekipom. Posle tri… »
Obradović pred Baskoniju: Maksimalno smo motivisani, Ivanović nas odlično poznaje

Obradović pred Baskoniju: Maksimalno smo motivisani, Ivanović nas odlično poznaje

Dnevnik 01.11.2023
BEOGRAD: Idemo u Vitoriju maksimalno motivisani posle dve velike utakmice i pobede protiv velikog protivnika Crvene zvezde. Sa druge strane, siguran sam da ni njima neće nedostajati motivacije posle dolaska trenera koji nas odlično poznaje, rekao je… »
Avramović optimista: Idemo da se nadmećemo i da pobedimo Baskoniju

Avramović optimista: Idemo da se nadmećemo i da pobedimo Baskoniju

Večernje novosti 01.11.2023
Košarkaš Partizana Aleksa Avramović rekao je danas da je samopouzdanje u ekipi na visokom nivou posle dobrih igara i da će u predstojećoj utakmici Evrolige protiv Baskonije crno-beli ići na pobedu. FOTO: KK Partizan/Tviter "Oni su malo u lošem… »
Berić i Drobnjak: Kad jedan čovek odlučuje sve, i da finansira… VIDEO

Berić i Drobnjak: Kad jedan čovek odlučuje sve, i da finansira… VIDEO

Nova 01.11.2023
Dva bivša reprezentativca, i veliki prijatelji, danas se odlično razumeju van terena Prijatelj podcasta „Pick and roll“ Maxbet. Predrag Drobnjak bio je gost druge epizode podcasta „Pick and roll“ na Nova.rs, zajedno u našem studiju sa… »
Oglasio se Duško Ivanović: Evo šta je rekao o otkazu u Zvezdi

Oglasio se Duško Ivanović: Evo šta je rekao o otkazu u Zvezdi

Večernje novosti 01.11.2023
NIJE Crvena zvezda krenula u sezonu kako se nadala i pojačala. Loš start sezone i ceh je platio Duško Ivanović, koji je napustio klupu crveno-belih pre dva derbija sa Partizanom. FOTO: M. Vukadinović Ni Janis Sferopulos nije popravio situaciju, ali… »

Vesti dana »