Povezane vesti

Knjiga žalosti povodom smrti Ištvana Pastora od danas u holu Skupštine Vojvodine

Knjiga žalosti povodom smrti Ištvana Pastora od danas u holu Skupštine Vojvodine

Radio 021 01.11.2023
Knjiga žalosti povodom smrti predsednika Skupštine Vojvodine Ištvana Pastora biće otvorena od danas, 2. novembra u 10 časova. Svi koji žele da se upišu u Knjigu žalosti imaće mogućnost da to učine u periodu od 10 do 16 časova, u holu ispred… »
Sahrana Ištvana Pastora u subotu na Bajskom groblju, dolaze Vučić i Orban

Sahrana Ištvana Pastora u subotu na Bajskom groblju, dolaze Vučić i Orban

Subotica.com 01.11.2023
Ištvan Pastor, dugogodišnji političar, funkcioner, predsednik Saveza vojvođanskih Mađara i prvi čovek pokrajinske Skupštine, preminuo je u ponedeljak u 68. godini života. Sahrana će biti u subotu na Bajskom groblju. Ištvan Pastor će na večni… »
Komemoracija i sahrana ištvana pastora u subotu

Komemoracija i sahrana ištvana pastora u subotu

Dnevnik 01.11.2023
Predsednik Skupštine AP Vojvodine i lider Saveza vojvođanskih Mađara (SVM) Ištvan Pastor biće sahranjen u Subotici, na Bajskom groblju iz Peić kapele, u subotu, 4. novembra, u 14 časova. „Na moju molbu, od njega će se govorom oprostiti mađarski… »
Knjiga žalosti povodom smrti Ištvana Pastora biće otvorena u holu Skupštine Vojvodine

Knjiga žalosti povodom smrti Ištvana Pastora biće otvorena u holu Skupštine Vojvodine

Danas 01.11.2023
Knjiga žalosti povodom smrti predsednika vojvođanskog parlamenta Ištvana Pastora biće otvorena od sutra, 2. novembra od 10 časova u holu ispred Velike sale Skupštine Vojvodine. Svi koji žele da se upišu u Knjigu žalosti imaće mogućnost da to… »
Poznat datum održavanja komemoracije i sahrane ištvana pastora! Govorici će biti Vučić, Orban, Mirović...

Poznat datum održavanja komemoracije i sahrane ištvana pastora! Govorici će biti Vučić, Orban, Mirović...

Kurir 01.11.2023
Predsednik Skupštine AP Vojvodine i lider Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor biće sahranjen u subotu na Bajskom groblju u Subotici, a od 10 časova u Skupštini AP Vojvodine u Novom Sadu biće održana komemoracija, prenosi B92. - Sahrana mog… »
Komemoracija i sahrana Ištvana Pastora u subotu

Komemoracija i sahrana Ištvana Pastora u subotu

RTV 01.11.2023
NOVI SAD, SUBOTICA - Predsednik Skupštine AP Vojvodine i lider Saveza vojvođanskih Mađara (SVM) Ištvan Pastor biće sahranjen u Subotici, na Bajskom groblju iz Peić kapele, u subotu, 4. novembra, u 14 časova. "Na moju molbu, od njega će se govorom… »
Komemoracija i sahrana Ištvana Pastora u subotu

Komemoracija i sahrana Ištvana Pastora u subotu

Euronews 01.11.2023
Predsednik Skupštine AP Vojvodine i lider Saveza vojvođanskih Mađara (SVM) Ištvan Pastor biće sahranjen u Subotici, na Bajskom groblju iz Peić kapele, u subotu, 4. novembra, u 14 časova. "Na moju molbu, od njega će se govorom oprostiti mađarski… »
Ištvan Pastor biće sahranjen 4. novembra u Subotici

Ištvan Pastor biće sahranjen 4. novembra u Subotici

Danas 01.11.2023
Predsednik Skupštine AP Vojvodine i lider Saveza vojvođanskih Mađara (SVM) Ištvan Pastor biće sahranjen u Subotici, na Bajskom groblju iz Peić kapele, u subotu, 4. novembra, u 14 časova. “Na moju molbu, od njega će se govorom oprostiti premijer… »
Komemoracija i sahrana Ištvana Pastora u subotu

Komemoracija i sahrana Ištvana Pastora u subotu

RTS 01.11.2023
Komemoracija povodom smrti predsednika Skupštine AP Vojvodine Ištvana Pastora biće održana u subotu u 10 sati u Velikoj sali vojvođanskog parlamenta. Sahrana je istog dana u 14 časova. Od sutra otvorena knjiga žalosti. Predsednik Skupštine AP… »
Sahrana Ištvana Pastora u subotu u Subotici, istog dana komemorativna sednica u Novom Sadu

Sahrana Ištvana Pastora u subotu u Subotici, istog dana komemorativna sednica u Novom Sadu

Radio 021 01.11.2023
Sahrana predsednika Saveza vojvođanskih Mađara (SVM) i predsednika Skupštine Vojvodine Ištvana Pastora biće u subotu, 4. novembra u 14 časova, u Subotici na Bajskom groblju. "Na moju molbu, od njega će se govorom oprostiti premijer Mađarske Viktor… »
Na sahrani Ištvana Pastora govoriće Viktor Orban i Aleksandar Vučić

Na sahrani Ištvana Pastora govoriće Viktor Orban i Aleksandar Vučić

Novi magazin 01.11.2023
Sahrana predsednika Saveza vojvođanskih Mađara (SVM) i predsednika Skupštine Vojvodine Ištvana Pastora, biće u subotu, 4. novembra u 14 časova, u Subotici na Bajskom groblju. "Na moju molbu, od njega će se govorom oprostiti premijer Mađarske… »

Vesti dana »