Povezane vesti
Ukrajina kaže da je Rusija izvela najširi raketni napad ove godine
Slobodna Evropa 01.11.2023
Ukrajina je u sredu saopštila da je Rusija granatirala 118 gradova i sela u poslednja 24 sata, što je više nego u bilo kom danu ove godine. Ruske snage od početka invazije u februaru prošle godine ispalile su milione granata na ukrajinske gradove… »
Rusija izvela najveći napad na Ukrajinu od početka godine
Al Jazeera 01.11.2023
U posljednja 24 sata neprijatelj je bombardirao 118 naselja u deset regija, rekao je ukrajinski ministar unutrašnjih poslova. Ukrajina je u srijedu objavila da je Rusija u zadnja 24 sata bombardirala više od 100 naselja, najviše u jednom napadu od… »
Najveći ruski napad od početka godine u Ukrajini, bombardovano više od 100 lokacija
N1 Info 01.11.2023
Ruske snage su bombardovala više od 100 lokacija u Ukrajini u poslednja 24 sata, što je najveći broj u jednom napadu od početka godine. „U poslednja 24 sata neprijatelj je granatirao 118 lokaliteta u deset regiona“, saopštio je ukrajinski ministar… »
Najveći ruski napad od početka godine u Ukrajini, bombardovano više od 100 lokacija
Novi magazin 01.11.2023
Ruske snage su bombardovala više od 100 lokacija u Ukrajini u poslednja 24 sata, što je najveći broj u jednom napadu od početka godine. "U poslednja 24 sata neprijatelj je granatirao 118 lokaliteta u deset regiona", saopštio je ukrajinski ministar… »
Vesti dana »

Srbija na Evrobasketu 2025: potvrđen spisak, pripreme i emotivni trenuci u sportu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 44 povezane

Terzić prijatno iznenađen: Bilo je bolje nego što smo se nadali...
Kurir pre 4 minutajoš 23 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno sa prolaznim pljuskovima i svežim noćima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 26 povezanih

U više mesta kontramitinzi SNS, narodna muzika i identični transparenti: U Obrenovcu primećeni bajkeri bez tablica
Nova pre 59 minutajoš 14 povezanih