Povezane vesti

Najavio učešće na beogradskim izborima Košarkaš Vladimir Štimac na listi Nade

Najavio učešće na beogradskim izborima Košarkaš Vladimir Štimac na listi Nade

Kurir 01.11.2023
Košarkaš Vladimir Štimac objavio je na Tviteru da je odlučio da će učestvovati na beogradskim izborima. On će na izborima učestvovati kao nestranačka ličnost, na listi koalicije NADA koju čine Novi DSS i POKS, ali nije odlučeno da li će biti… »
Štimac odlučio na čijoj će listi nastupati na izborima

Štimac odlučio na čijoj će listi nastupati na izborima

Danas 01.11.2023
Bivši reprezentativac Srbije Vladimir Štimac kandidat je za gradonačelnika Beograda – potvrdio je to na društvenim mrežama. „Odlučio sam. Igram za svoj grad“, naveo je Štimac uz video koji najavljuje njegovu predizbornu kampanju. Bivši… »
OTKRIVAMO Vladimir Štimac na listi DSS i POKS za izbore

OTKRIVAMO Vladimir Štimac na listi DSS i POKS za izbore

Nova 01.11.2023
Bivši košarkaš i reprezentativac Srbije Vladimir Štimac biće kandidat za odbornika u Beogradu ispred koalicije NADA koju čine Novi DSS i POKS, saznaje Nova.rs. Košarkaš Vladimir Štimac objavio je ranije na Tviteru da je odlučio da se kandiduje… »
Štimac izlazi na izbore: Odlučio sam, igram za svoj grad

Štimac izlazi na izbore: Odlučio sam, igram za svoj grad

Sport klub 01.11.2023
Bivši reprezentativac Srbije Vladimir Štimac učestvovaće na beogradskim izborima - potvrdio je to na društvenim mrežama. „Odlučio sam. Igram za svoj grad“, naveo je Štimac uz video koji najavljuje njegovu predizbornu kampanju. Kao nestranačka… »
VIDEO: Vladimir Štimac uz spot objavio da učestvuje na beogradskim izborima na listi koalicije NADA

VIDEO: Vladimir Štimac uz spot objavio da učestvuje na beogradskim izborima na listi koalicije NADA

Radio 021 01.11.2023
Bivši košarkaški reprezentativac Srbije Vladimir Štimac objavio je danas na mreži X da će učestvovati na beogradskim izborima. Štimac će na izborima učestvovati kao nestranačka ličnost, na listi Koalicije NADA, koju čine Nova Demokratska… »
Štimac učestvuje na izborima u Beogradu na listi koalicije NADA: „Igram za svoj grad“

Štimac učestvuje na izborima u Beogradu na listi koalicije NADA: „Igram za svoj grad“

N1 Info 01.11.2023
Košarkaš Vladimir Štimac objavio je na Tviteru da je odlučio da će učestvovati na beogradskim izborima. Kako N1 saznaje, on će na izborima učestvovati kao nestranačka ličnost, na listi koalicije NADA koju čine Novi DSS i POKS. Nije odlučeno da… »
Štimac se kandiduje za gradonačelnika Beograda: „Igram za svoj grad“

Štimac se kandiduje za gradonačelnika Beograda: „Igram za svoj grad“

Nedeljnik 01.11.2023
Košarkaš Vladimir Štimac objavio je na Tviteru da je odlučio da se kandiduje za gradonačelnika Beograda, piše N1. „Odlučio sam. Igram za svoj grad!“, napisao je Štimac uz svoj prvi predizborni spot na kom su kadrovi Beograda, jedno od njegovih… »
Štimac učestvuje na izborima u Beogradu na listi koalicije NADA: Igram za svoj grad

Štimac učestvuje na izborima u Beogradu na listi koalicije NADA: Igram za svoj grad

Novi magazin 01.11.2023
Košarkaš Vladimir Štimac objavio je na Tviteru da je odlučio da će učestvovati na beogradskim izborima. Kako N1 saznaje, on će na izborima učestvovati kao nestranačka ličnost, na listi koalicije NADA koju čine Novi DSS i POKS. Nije odlučeno da… »
Miloš Jovanović: Deo desnice nije želeo saradnju sa proevropskim strankama

Miloš Jovanović: Deo desnice nije želeo saradnju sa proevropskim strankama

Danas 31.10.2023
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović izjavio je danas da jedna lista desnih stranaka nije napravljena samo zbog toga što deo stranaka nije želeo da se obaveže na saradnju sa proevropskim strankama na rušenju vlasti predsednika… »

Vesti dana »