Povezane vesti

Potresne reči Mirka Kodića na sahrani njegovog rano preminulog sina! (VIDEO)

Potresne reči Mirka Kodića na sahrani njegovog rano preminulog sina! (VIDEO)

Svet plus 01.11.2023
Potresne reči Mirka Kodića na sahrani njegovog rano preminulog sina! Aleksandar je danas sahranjen, a pre toga je urađena obdukcija kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti. Objavljeno je da je obdukcija tela rano preminulog Aleksandra urađena pre dva… »
"Jao, sine, evo ih tvoje delije" Potresne scene na sahrani sina Mirka Kodića - Majka kukala na sav glas (foto)

"Jao, sine, evo ih tvoje delije" Potresne scene na sahrani sina Mirka Kodića - Majka kukala na sav glas (foto)

Večernje novosti 01.11.2023
NAVIJAČI Crvene zvezde na poseban način odlučili su da isprate jednog od svojih, Aleksandra Kodića, sina harmonikaša Mirka Kodića, i na sahrani su upalili ogroman broj baklji. Foto: ATA images Tužna povorka krenula je od kapele na Lešću do… »
Delije se od Aleksandra oprostile bakljadom: Gorelo je nebo na Lešću, tužne scene (foto/video)

Delije se od Aleksandra oprostile bakljadom: Gorelo je nebo na Lešću, tužne scene (foto/video)

Kurir 01.11.2023
Aleksandar Kodić, sin harmonikaša Mirka Kodića danas je sahranjen na beogradskom groblju Lešće. Mnogobrojne kolege sa estrade, ali i druge javne ličnosti došle su na beogradsko groblje Lešće, a većina njih grca u suzama. Nakon opela, kada je… »
"Sine moj, ode mi dete, duša moja": Majka Aleksandra Kodića se slomila na sahrani, tuga na Lešću

"Sine moj, ode mi dete, duša moja": Majka Aleksandra Kodića se slomila na sahrani, tuga na Lešću

Blic 01.11.2023
Aleksandar Kodić (30), sin harmonikaša Mirka Kodića iznenada je preminuo je 28. oktobra, a danas će biti sahranjen na groblju Lešće. Veliki broj poznatih ličnosti stiglo je na groblje da isprati Aleksandra na večni počinak, a među prvima su… »
Bodiroga ne prestaje da plače: Bivši košarkaš neutešan zbog smrti sina Mirka Kodića, muk na beogradskom groblju (foto)

Bodiroga ne prestaje da plače: Bivši košarkaš neutešan zbog smrti sina Mirka Kodića, muk na beogradskom groblju (foto)

Kurir 01.11.2023
Aleksandar Kodić, sin harmonikaša Mirka Kodića danas će biti ispraćen na večni počinak. Mnogobrojne kolege sa estrade, ali i druge javne ličnosti došle su na beogradsko groblje Lešće, a većina njih grca u suzama. Kum Dragan Kojić Keba zanemeo… »
Dejan Bodiroga na sahrani sina Mirka Kodića: Aleksandar (30) je radio kod njega, otac pričao kako je ponosan

Dejan Bodiroga na sahrani sina Mirka Kodića: Aleksandar (30) je radio kod njega, otac pričao kako je ponosan

Mondo 01.11.2023
I slavni košarkaš Dejan Bodiroga je na sahrani Aleksandra Kodića. I slavni košarkaš Dejan Bodiroga je na sahrani Aleksandra Kodića. Aleksandar Kodić (30), sin proslavljenog srpskog muzičara i harmonikaša Mirka Kodića, preminuo je prošle nedelje… »
Navijači Crvene zvezde spremaju poseban ispraćaj sinu Mirka Kodića: Aleksandar od malena nije propuštao utakmice crveno…

Navijači Crvene zvezde spremaju poseban ispraćaj sinu Mirka Kodića: Aleksandar od malena nije propuštao utakmice crveno…

Kurir 01.11.2023
Sin Mirka Kodića bio je vatreni navijač Crvene zvezde i stekao je mnogo prijatelja na utakmicama! Aleksandar Kodić, pokojni sin slavnog harmonikaša Mirka Kodića, biće sahranjen danas, na groblju Lešće. Mladi Kodić bio je vatreni navijač Crvene… »

Vesti dana »