Povezane vesti

Totalno se opustila! Isplivala Brenina fotka iz izlaska: Duge noge u prvom planu, a tek stajling da vidite: Neviđeno izdanje…

Totalno se opustila! Isplivala Brenina fotka iz izlaska: Duge noge u prvom planu, a tek stajling da vidite: Neviđeno izdanje…

Kurir 01.11.2023
Pevačica Lepa Brena pre nekoliko dana proslavila je 63. rođendan, a mnogi kažu da joj godine ne mogu ništa i da izgleda sve bolje. Naime, Brena je u poslednje vreme aktivna na društvenim mrežama, a sada je na Instagramu podelila fotografiju iz… »
Ovo je prirodni izgled edite Aradinović: Pevačica posle 13 godina pokazala kako zaista izgleda: "Mislim da ličim na Milića…

Ovo je prirodni izgled edite Aradinović: Pevačica posle 13 godina pokazala kako zaista izgleda: "Mislim da ličim na Milića…

Blic 01.11.2023
Pevačica Edita Aradinović veoma brine o svom izgledu, ali je poznata po čestim trasformacijama i promenama ličnog izgleda. Kao jeko ko voli da ekseperimentiše sa frizurama, nije čudno to što je ponovo promenila lični opis i odlučila da se dotera… »
Edita nakon 13 godina pokazala prirodnu kosu! Pevačica šokirala izgledom i otkrila: Često mislim da ličim na Milića…

Edita nakon 13 godina pokazala prirodnu kosu! Pevačica šokirala izgledom i otkrila: Često mislim da ličim na Milića…

Kurir 01.11.2023
Edita Aradinović poznata je kao neko ko voli tranformacije i često menja svoj stajling. Od duge kose i naglog šišanja, do farbanja i menjanja frizure, ali i boje obrva, neko je na estradi ko važi za najinovativnijeg. Nedavno je bila na meti osuda… »

Vesti dana »